Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 16 éves,kicsit lelkisérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves,kicsit lelkisérült lány mért jön össze roma sráccal?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 08:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
50%

20-as megint az általánosítás. A te exedet 10 évig átverte egy roma nő, hááát valamit nagyon jól csinálhatott, ha 10 évig jó volt neki nemde? Azt írtad kijárkált külföldre, a párod miért nem ment vele? Elég érdekes sztori...

Én roma nő vagyok, és magyar exem átvert, megcsalt, kihasznált akkor én is általánosítottam volna és kezdtem volna utálni a magyarokat? Képzeld a mostani párom akivel együtt vagyok 10 éve ő is ugyanúgy magyar! Én nem általánosítottam soha senkit, inkább tanultam a hibáimból, milyen emberekkel ne foglalkozzak, a te férjed naív volt ennyi, ahogy én is régen!

ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem általánosítottam, csak leírtam, hogy fordítva is vannak bőven ilyen esetek sajnálatos módon. Igen, a csaj egy nagyon jó manipulátor volt. Folyamatosan újra és újra és újra visszakuncsorogta magát a férjemhez, aki annyira szerette, hogy minden szarságot megbocsátott neki éveken keresztül. Mindig megígérte, hogy nem fog előfordulni, nem találkozik többet a roma férfival, aztán az se bírta, hogy a csaj a férjemhez haza mászkálgat. Gondolom a nő azt hazudta neki meg, hogy a férjem nem engedi el őt. Nagy köpönyeg forgató volt az a nő, csak a pénz érdekelte. Amúgy meg kinek nem inge, nem veszi magára. Ez csak egy eset, egy roma nő. Nem gondolom, hogy mindegyik ilyen, de van ilyen is köztük. Egyébként a kérdezőt cáfoltam meg, hogy nincsen fordított felállás szerinte.
ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Mert ha valaki egy barom es feher azt siman elintezzuk annyival hogy hulye ha egy cigany barom akkor meg a legocsmanyabb jelzok tomkelege kerul elo. A kettos merce mindig letezik.
ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Sokan attól akarnak különlegesek lenni, hogy mindenféle űrlény a pasijuk (zsidó, néger, cigány, kétfaszú, stb.). Idióták.
ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%
Mert megunta az életét?
ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!