Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége olyannal jön össze akihez leginkább vonzódik és mindig is vágyott vagy a többség inkább megalkudik és ezzel átveri a barátnőjét?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 14:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18%
Hát a férjem és én nem alkudtunk meg. Fura lenne leélni egy életet olyannal, aki helyett bármikor jöhet jobb... Nem, a választottad az, akit akarsz, bárkivel szemben. Mikor megismerkedtünk, 22 és 23 évesek voltunk, most 27 és 28 vagyunk. Lehet, hogy ha 30-asként jönnek össze az emberek, több a megalkuvó, nem tudom, de szerintem nem sokan lehetnek.
ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

21: Fiatal vagy és szerencsés. Sokunknak nem ez a valósága, hanem az, hogy nem jöhet bármikor jobb, főleg nem olyan jobb, aki akar is minket. Így akinek nem opció az örök egyedüllét, annak a választottja az lesz, aki "jut".

(30+N, örök egyedülálló)

ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

22. Egyetértek. Szóval nézzen ki jól, én is tetszek neki. A libidója legyen magas, legyen kedves, nőies, gondoskodó, diplomás, családcentrikus. Én ugyanúgy jöjjek be neki. Legyenek céljai, legyen saját élete is, önállóan is életképes legyen. Ez már annyira extrém kívánság, hogy ilyen nőt lehetetlen találni.


Ha már egy is meg van ezekből egy nő en, az már maga a főnyeremény. Kizárólag a vak szerencse kérdése hogy ki kivel jön össze, mit dobott a sors.


Akiknek szerencséjük volt örüljenek, csak ezt a flegmázó, nagyképű, kioktató dumát fejezzék már be. Mert ők aztán annyira profik voltak a párkeresésben. Huszonévesen felesleges az észt osztani, majd 25-30 év házasság után lehet nyilatkozni.

ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!