Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekkel 40 èvesen ,fèrfikènt kiknêl van esêlyem?

Figyelt kérdés
A gyermek 9 èves nem velem êl.

ápr. 9. 10:44
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
48%

5 éve ismertem meg a férjemet, 40+-osak vagyunk már, mindketten gyerekkel. Előtte én is éveket éltem egyedül a fiammal és társkeresőztem. Mondjuk borzasztó volt, de nekem végül is megérte. Nyilván nem ismerem a női oldalt - nekem közgazdász diplomám van, férjem szakmunkás. Mikor megismerkedtünk, előtte 1 hónappal mondott fel a gyárban és indított saját vállalkozást. Én akkor és azóta is felnézek rá. Nem a szekrényben lévő bizonyítványokat nézegetjük.

47-es voltam.

ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
54%
Nálam kizáró ok lenne a gyerek és az anyuka is. 41 éves gyerek nélküli nő vagyok, ráadásul el is vagyok hízva.
ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
0%

51.

Nagyon aranyos vagy.

Hasonló hozzáállás kellene mindenkitòl.

Én azt gondolom, hogy nagyon jó dolog az, ha van valakinek diplomája. Minden elismerésem azoké, akik végigtudnak csinálni ilyen baromi nehéz iskolákat.


De egy másik síkon meg azt gondolom, hogy akinek nincs diplomája, az is lehet jó ember nem ???

Attól még tuti biztos, hogy tud szeretni, tud egy nővel úgy bánni ahogy kell, tud kedves lenni.

Én ebben biztos vagyok.

Sőt. Én már hallottam olyat, hogy diplomás férfiak, hogyan bánnak a feleségükkel.

Egy kutyát nem érdemelnének, nemhogy nőt, mert még azzal is szebben kell bánni.

Na, a társketeső oldalakról meg ne is beszéljünk kedves 51- es.

És képzeld. Azóta eltelt 5 év, még annál is rosszabb már a helyzet.

Én most feljelentést tervezek az egyikkel szemben.

Hiába fizettél be mindent, ennek ellenére sem továbbítják a leveleket azoknak akiknek írtad.

Most már tényleg minden a pénzről szól.

ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem volt diplomás párom, nincs összehasonlítási alapom. De hogy nem a papírtól függ, ki hogy bánik a társával, abban egészen biztos vagyok.
ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
72%
Egy parkapcsolatban nem csak az számít, hogy ki mennyire kedves. Egy bizonyos iq fölött az ember szereti megosztani a gondolatait is.
ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
24%
Szereti. Mi a szakmunkás végzettségű férjemmel megosztjuk a gondolatainkat. Szoktunk beszélgetni. Van közös témánk.
ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
14%

56.

Ez a beszéd. Hát már hogyne tudnátok beszélgetni.

Egy szakmunkás szakember még talán jobbb is.

Neki van rálátása a világra.

A fizikai világra, a nehéz fizikai munkára.

Ő nem irodában ül, és osztogatja a parancsot, regulázza, néha megalázza, csicskáztatja a beosztottait.

Néha bizony ilyenről is hallani.

ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
74%

Én irodában ülök, bár alkalmazott vagyok, nem a főnök, de nálunk - bár minden kollégám és a főnök is diplomás - senki nem aláz meg senkit, nem csicskáztat.

Ezt hol hallottad?

ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
8%

58.

Hol hallotad ????

Ne viccelj már. A beosztott az mindenütt csak beosztott, a főnök meg mindíg főnök.

Ez soha nemis lessz másképp.

Persze ahogy mondod, tisztelet a kivételnek.

Vannak olyan vezetők, akik nem élnek ezzel vissza.

Vannak, akik teljesen egyenrangúan, kollegaként kezelik a munkatársakat.


Én sajnos kifogtam, mert akárhol dolgoztam, mindenütt csicskáztattak.

Mindíg a legrosszabb munkákat, legnehezebb feladatokat kaptam, és állandóan túlóráznom kellett.

Úgyhogy gondoltam egy nagyot, és 21 éve egyéni vállalkozó vagyok.

Ha irodában vagy, és mindenki dipós, akkor az más. Ott egyenrsngú a vonal.

Persze egy valakit ki kell nevezni főnöknek, de az szinte csak egy papír.

Ez így rendben van.

Én arról beszélek inkább, amikor van egy főnök 4 dipóval, a beosztottai meg sima szakmunkások.

Na az egy kegyetlen szitu.

ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!