Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ebben a rendkívü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a rendkívülileg hátrányos reménytelen helyzetben?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és soha a büdös életbe nem volt még barátnőm. 170 centi, vékony, nem is helyes, mert nagy orrom van. Barnább bőrű, de nem roma, viszont ez itthon akkor is hátrány. Próbáltam mindent, hiába ápolom az arcom, hiába próbáltam ki rövid és hosszú hajat, egyszerűen szarul nézek ki. Ettől függetlenül nyilván mindig próbálkoztam lányoknál, de lekoptatnak, friendzoneolnak, stb. Teljesen reménytelen vagyok, és legszívesebben nem is élnék. Mit csináljak? Bármilyen tanácsot elfogadok.

márc. 23. 03:29
 1/3 A kérdező kommentje:
nem érdekel a külsője stb csak egy lányra vágyok aki őszintén elfogad és szeret.
márc. 23. 03:36
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Keress egy olyan fodrászt, aki foglalkozik azzal, hogy megtalája a számodra legideálisabb fazont. Hivatalosan ezt minden fodrász tudja... de inkább keress olyat kinek a weboldalán vannak előtte-utána képek. Férfiaknál egyszerűen a haj minden. Annyira sokat tud dobni rajtatok, hogy észbontó.


Aztán találd meg a stílusod, amit a magadénak érzel.


Legyél igényes(parfüm, köröm, tiszta cipő).


A testeden elég kitartással, tudsz változtatni.


Foglalkozz magaddal. Tanulj, csináld ami boldoggá tesz.


Ezeket már sok srácnak ajánlottam, de az a baj hogy "sablonosnak" tartják. Mert egyszer eljártak edzeni 3 hétig, és mégsem ugrottak a lányok az ölükbe. És ha ilyen elvárásaid vannak, akkor hagyd ezt a francba. Nincs csoda tipp, csoda módszer. Összkép a lényeg. Egyben kell lenned, miközben nyitott vagy. Ha ez a kettő megvan egyszerre már csak idő kérdése.


Ha van kedved erről beszélgetni írj nyugodtan. Sok srácnak segítettem már, akik nyitottak voltak erre.

márc. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az edzéssel gyötörje magát 1-2 évig minimum mire valami kis látszata lesz, a többi az ok, ruha, haj, azokon gyorsan lehet változtatni. Kb egy sehogyan kinéző nő vagy, tök átlagos aki max tornaórán mozgott bemegy egy szórakozóhelyre és bomlanak utána. Tegnap voltam egy ilyen helyen láttam, és tényleg jobbnál jobb férfial környékeznek mindent nőt.
márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!