Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire van meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire van meg a társadalmi nyomás arra vonatkozóan hogy egy férfi vagy egy nő párkapcsolatban, házasságban, családban legyen?

Figyelt kérdés
febr. 24. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem azsiai torzsi gondolkodasu, begyoposodott paraszt a kornyezet, semmi ilyen nincs. Bocsanat, Budapest normalis keruleteiben eltem.
febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem azért a párkapcsolatot eléggé “elvárják”, legalábbis nagyon sok kapcsolatban elő furán néz arra, akinek nincs, legyen az no vagy férfi. A többit nem érzékeltem.
febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem semennyire. Mármint persze, megkérdezik néha, hogy van-e valami jelölt, de ebben semmi nyomást nem érzek. Ha mondom, hogy nincs, ennyiben is marad a téma. (Bár nem vagyok régóta szingli, lehet ha sose lett volna kapcsolatom, többször kerülne szóba és máshogy.)

Házasság, család, ezek meg pláne soha nem kerültek szóba, maximum ha baráti körben épp ezekről a témákról beszéltünk általánosságban, akkor nyilván kíváncsi az ember a másik terveire is, de ennyi.

febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Kifejezetten nyomást nem érzek, viszont még mindig hihetetlen a legtöbb embernek ha valaki kijelenti, hogy ő nem szeretne kapcsolatot.. mintha csak és kizárólag igy lehetne boldog az ember és ha nincs senkid kötelezően törekedni kéne rá
febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Férfiaknál aki 14-18 év között nem szexelt kölcsönös vonzalommal (azaz nem prostival ) az életképtelen lesz később.
febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma már teljesen felborult minden elvárási, mindenki mindenkivel mindenhogyan kavvarhat.
febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira már nincs, de nők esetében azért még létezik, vagy legalábbis az a gondolkodás, nemcsak falusi Rózsika nénik részéről, hogy akkor defektes, ha x éves kora fölött nincs párkapcsolata, vagy x éves koráig nem házasodott meg és nem szült 2 gyereket, akkor meg főleg, ha nem is akar. Férfiaknál jobban elfogadják, megértik.
febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!