Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korig van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig van esélye egy férfinak/nőnek még megtalálni a társát akivel klasszikus kapcsolata lehet, ahol még lehet házasság és gyermek?

Figyelt kérdés
Én 38 leszek idén és úgy érzem már vagy régesrég elúszott ez a hajó vagy nagyon csak 1-2 év van már ebben, hiszem a kapcsolat felépítése, megélése + a családalapítás is évek.

febr. 22. 06:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon pozitívan látva (gyerekvállalásnál) 35.



Sajnos ha már 38 vagy és a nő még sehol? Akkor ezt jobb ha elfelejted már. Kapcsolatod azért persze lehet még ! Egy szintén 40 körüli nővel. De 30 as eleji korosztályról ne álmodozz.

febr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Magyarul azt mondod hogy aki 38 lesz idén az már ne álmodjon, annak elúszott ez a hajó?
febr. 22. 07:01
 3/69 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy úszott el. Még 40 évesen is lehet gyereked. Anyám 41 évesen szült engem, mindig fiatalos volt, semmilyen negatív hatással nem volt az életkora.
febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as, eddig 1-1 az eredmény, tehát nem úszott el. Azt írta az első válaszoló hogy 30 eleji nőket engedjem el, 38 leszek tehát nekem a 32-36 évesek vonzóak, erről nem tehetek. Ahogy a nőket is általában a tőlük idősebb férfiak vonzzák, a legtöbb férfit a nála fiatalabb nők. Nem gondolom hogy 2-6 év korkülönbség a világvége, sőt legtöbbször 4-6 évről tudok, de nyilván van ahol kevesebb van ahol több.


Az viszont tény hogy ha mondjuk 41 évesen szeretnék szülő lenni akkor kb. ez az 1 évem van hogy megtaláljam a társamat...

febr. 22. 07:13
 5/69 anonim ***** válasza:
72%
Én drukkolok neked, sikerülni fog csak ne görcsölj rá!
febr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
34%

Figyu,en siman majd 45 evesen (par ev mulva) is akar bemegyek egy nevelotthonba es szervalok 1-2 gyereket. Tudod 12-16 ev korulieket gyorsan kiadnak. A jovedelmem meg eleg a tanittatasukra ,etetesukre ,sportjaikra ,ruhaikra. De szulni semmikepp se fogok meg olyan pasit se valasztok,aki nem vonz.csak azert se valasztok ugy pasit,mert o csaladot akar.


A hazassag az egx letunt kor hulye felesleges papirmunkaja es kepmutatasa.


N

febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
16%
#1 miért ne lehetne fiatalabb társa? Sok idős pasi van együtt fiatalabb nővel. Azért mert te be vagy szűkülve, attól még nem kell mást is lehúzni...
febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

7-es ráadásul mit értünk az alatt hogy "fiatalabb"? Nyilván értem a szó jelentését de a nők korábban érnek, és már elnézést de 20-on évesen labdába se rúgtam a korombeli vagy még idősebb nőknél sem, mindig "idősebbet", érettebbet kerestek a nők.

Egyébként a legtöbb párnál ( tudom sok ellenpélda is van ) de a férfi az idősebb és nem sokkal, szerintem az átlag olyan 4.5 év ha jól emlékszem. Tehát abszolút KOROMBELI társat keresek.

Nem is tudok mit kezdeni egy huszonévessel, valahol 2-8 év között gondolom ideálisnak.

febr. 22. 07:31
 9/69 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a legjobb korban vagy, 30-35 körüli nőkkel simán tudsz ismerkedni, ideális minden szempontból.
febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
34%
Tele van 40-60 évesekkel is a társker. Én nem tudom azok mit csináltak eddig hogy párkapcsolatpt tekintve ott tartanak ahol egy 15 éves...
febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!