Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem szeretnék távkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Igaz ugyan, hogy szeretek utazni, de így is Budapesten és a szülőfalumban élek leginkább. De ennek ellenére úgy érzem, hogy nem szeretnék olyan nővel randzini, akinek az életterében ezek közül egyik sem szerepel. Hanem olyan emberrel szeretnék kapcsolatot kialakítani, akivel egyezik az életterünk, és tudunk gyakrabban találkozni.

febr. 10. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha így akarod, akkor tegyél így. Senki sem fog tavkapcsolatra kényszeríteni
febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is hülyeség, ha csak bizonyos időközönként tudtok együtt lenni.
febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen. Veled így, hogy Budapest is szóba jön, nem is fog senki "kötekedni" emiatt. Nekem az nem opció, csak a - nevezzük így - szülőfalum, egyből jön is, hogy akkor ne csodálkozzak, ha macskás vénlányként fordulok fel. Pedig más nőnek sem kellett "világgá mennie" innen ahhoz, hogy ne apácaként végezze.
febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
a távkapcsolat egy nulla a többségnek, vannak kivételek, de az nagyon kevés, úgy hogy teljesen jó ha nem akarod.
febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Kinek mi a tavkapcsolat. Nekem egyetemistakent es a filleres orszagberlettel mar meg is oldodna egy tavkapcsolat kerdese:D speciel en ket orat siman utaznek valakiert ha megerne, bar en alapbol ehhez hozza is vagyok szokva, sokszor budapesten belul is utazol ennyit. Agglomeraciobol abol b-be szintugy annyi ido majdnem mintha lemennel Balatonra:D

Mi szamit tavolsagnak?

febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hat a te dontesed. En kb 1-2 hetente utazok 550kmt, szerintrm teljesen megoldhato. Le kell faragni mas koltesekebol, es akkor sima ügy
febr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!