Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy ilyen bunkók az emberek a Tinderen?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy kb 22 éves csajról volt szó, kitöltetlen profil, 3 db sablon kép ami valszeg otthon készülhetett, egyik sem volt szabadtéri vagy ilyesmi. Mivel a profilja alapján nagyon nem tudtam volna mit írni neki, ezért gondoltam írok neki egy frappáns szöveget, ami vicces is egy kicsit, meg azért érezni lehessen belőle, hogy komolyak a szándékaim.


Erre meg lekutyázott. Mondom neki nyugodjon meg én se szeretem a verebeket. Bye bitch. És leválasztottam magamról.


Ez amúgy nem az első, hogy valaki ilyen köcsög f*szkalap. Nektek voltak hasonló tapasztalataitok? Ez nekem ilyenkor akkora csalódás, most mit gondolt mit ér el ezzel? Ha nem tetszik amit írtam, akkor legalább ne írj vissza semmit. Főleg ne egy olyan, akiről ordít, hogy anyuval meg apuval lakik még! Nagyon utálom az ilyeneket. Azt elvileg az volt kiírva a profiljára, hogy komolyat keres!


Tényleg senkiben se lehet már megbízni, még egy vadidegen is milyen lenéző stílusban írt nekem, aztán mire fel? Nektek volt már ilyen?



jan. 31. 21:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem ismerkedsz szemtől szemben?
jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%

Sol bunkó van..nem kell vele foglalkozni.

N 31

jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
69%
Jobb lett volna ha hülyít?
jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
24%
Itt sokkal bunkóbbak, főleg a kedves incel férfiakkal!
jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Amikor rajta voltam tinderen, sose húztam jobbra olyat, akinek nem volt kitöltött profilja, nemhogy még 3 kép alapján ráírjak valakire. Te minek?
jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

#1: Hááát azért bele lehet futni ilyenbe sajnos szemtől-szembe is. Én az a típus vagyok, aki ilyenkor leblokkol, sokat segít az, ha van egy kis időm a visszavágásra ilyenkor.


#3: És az jobb lett volna, ha azzal indítok, hogy "Na hali allergiás vagyok ám a verebekre sorry." Így legalább senki nem hülyít, senkit nem?

jan. 31. 21:54
 7/43 A kérdező kommentje:
#5: Mert így is nagyon kevés olyan lány van, akinek nincs kint az instája/snap stb, illetve nem az van kiírva hogy: "komolyat, de nyitott vagyok" vagy "alkalmit, de komoly is lehet".
jan. 31. 21:56
 8/43 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező ha te visszavágsz te nem vagy bunkó ugyanúgy? Fel vagy háborodva, hogy valaki az és ugyanazt csinálod. A köcsögökkel nem kéne foglalkozni se neten, se máshol, egyik füleden be és a másikon ki. Amúgy idegen emberek véleménye miért van rád ilyen hatással? Ennyire csajozni akarsz és nem jön össze, vagy kisebbségi komplexum? Hm, mindkettő egyszerre "mondjuk" ki. Tinderezgetés helyett inkább dolgozhatnál az önértékelési zavaraiddal...
jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
60%
#7 ha ezek zavarnak, akkor miért a tinderen ismerkedsz? Ha meg ennyire hópihe vagy, hogy ez ennyire kiakaszt, akkor túl ingerszegény környezetben élsz. Járj el boxolni, jelentkezz önkéntes melóra, stb
jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
32%

Mikor próbaképp azt kérdeztem társkeresőn in medias res hogy lefexünk? Akkor némelyik elküldött a ....-ba.

Különben nem jellemző.

jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!