Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társastáncon mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társastáncon mennyire lehet ismerkedni, én a salsát néztem ki, első órán nagyon kínosan társat kell választani, vagy random kapsz valakit, aki lehet nem is szimpi és le kell vele nyomni a tanfolyamot, hol van jó salsa tanfolyam?

Figyelt kérdés
jan. 3. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból párral jönnek az emberek, akik nem azokat összeosztják, nincs válogatás. Ha valakinek nem maradna akkor a táncoktató áll be vele.
jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol laksz.


Én társastáncra járok már 2 éve, itt mondjuk minden van, nem csak salsa. Az első órán mindenki, aki pár nélkül érkezik párt választ, mert gondolom kezdő kurzusra mész, ha nem akkor viszont a többségnek biztos lesz párja. Nem feltétlen kell vele végig táncolnod, de nem jellemző, hogy az első órán kialakult párok cseréljenek. De ha jön a tanfolyam közben később új, akkor le tudod cserélni, ha gondolod.

jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk párcserék vannak, így mindenkivel táncolsz az óra alatt. Lehet ismerkedni, de kérdés milyen korosztályban keresel, nálnuk legtöbb 40 körüli.
jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan fiatal lányt, aki társastáncot ismerkedett meg a vőlegényével.
jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Számolj vele, hogy az ilyen tanfolyamokon 90%ban nők vannak, azok 90%a pedig válás utáni 50-es. Ez nem a Szex és New York. 😘
jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én ezt kipróbáltam pár éve.
jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Illetve nagyon ritkán. Swing táncot próbáld, ott főleg fiatalok, 20-as 30-as korosztály van.
jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanfolyamra sokan párral jönnek. De úgy tudom, szoktak lenni salsa bulik, ott jobban lehet - szerintem - ismerkedni. Két olyan párról tudok, akik ilyenen jöttek össze.
jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!