Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfi soha nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi soha nem kezdeményezne hanem mindig arra várna hogy egy nő tegye meg az első lépéseket akkor átlagosan hány évesen lenne egy férfinak párja legelőször?

Figyelt kérdés

Az első lépések alatt azt értem hogy randira invitálás, csók, stb.


Sokat próbálkoztam nőknél de még igy is nagyon sok elutasitás után lett párkapcsolatom. Ma már házas vagyok és van egy gyerekünk.

Ha én soha nem próbálkozok hanem csak várom hogy egy nő "felszedjen" akkor nem még most 33 évesen is szűz, szingli lennék.


dec. 24. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
attól függ hogy nézel ki,nem olyan bonyolult ez
dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Tarsaságodtol függ.

Nálunk a cègnél van olyan pasi aki körül minden nő vibrál holott csak simán szakmailag beszél néha egy egy poén flört. Amugy csak elvan mert elégedett a feleségével.


Es van olyan pasi is akit egyszeruen kerülnek pedig ő is beszél szakmailag es poenkodik is. Igazábol ugyanazt nyújtja majdnem.


Csak az egyik bel3viszi a nemiséget is. Pl maskepp beszel pasikkal meg másképp a nőkkel.

Az utóbbi meg teljesen aszexnek jön le.

dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Erre pontos válasz nincs.
dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Sehány. Semmiért cserébe pont semmi jár.
dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Átlag pasi ha nem kezdeményezik és nem full gazdag (láthatóan, hogy az aranyásók célpontja legyen), akkor kicsi esélye van, hogy egy nő bepróbálkozik nála. Ha 10/8 a pasi és nagyon csendes, visszahúzódó, akkor lesz pár lány, aki majd adja neki a jelet, de sokat ő sem várjon. Ha átlagos és mindenben benne van, nem csóró, nagy baráti társaság és sok nő is van emiatt körülütte, annak sokkal nagyob az esélye egy nőre, mint az előbbieknek. Egy nőnek amint kimegy az egyetemről megváltoznak a prioritásai, ha kiélte ott magát a szépfiúkkal. Rengeteg nőt ismerek (mivel már 30-as vagyok és egyetemre jártam annó), hogy az egyetem legjobb pasijaival voltak, ma meg 32-35 évesen tök átlag, kopaszodó, sokszor pocacos pasikkal vannak együtt és van gyerekük is. Pedig nem lettek ezek a nők annyira lelakva, hogy ne találjanak szépfiút, csak már 30-32 felett az értelmes nők már a biztonságot keresik, az átlagos, de értelmes, kiegyensúlyozott lelki világú, nem iszákos pasikkal.
dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nő csak akkor kezdeményez férfinél, ha az minimum 9/10 és látszik rajta hogy fene gazdag.
dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!