Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban hogy lehet bármilyen nőnek bármilyen társkeresési problémája, amikor társkeresőkön fél percenként kezdeményeznek a jobbnál jobb pasik?

Figyelt kérdés

Igaz ez akár egy túlsúlyos öregedő hölgyre is, egyáltalán nem kritérium hogy akár fiatal akár szép akár csinos legyél. Semmi kritérium nincs, csak hogy nő nemű legyél, ennyi. És akkor máris hasítasz neten. Ezrével jönnek a jelentkezők.

Ilyen körülmények között hogy lehet bármilyen nőnek is problémája a társkereséssel? Ehhez már tényleg művészet kell nem?


2023. okt. 18. 14:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%

"társkeresőkön fél percenként kezdeményeznek a jobbnál jobb pasik"


Vannak még ehhez hasonló vicceid?

2023. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 ildibrexy ***** válasza:
75%

Igen ez már csak így van.

De gondolom te is onnan tudod hogy te is ráírsz minden nőnemű emberre a társkeresőn hiába csúnya, kövér stb...

2023. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
Amikor társkeresőztem, 100 emberből, aki rám írt, talán kettő volt értelmes, az összes többi egy mondatot nem bírt leírni helyesen. Az pedig, hogy ki számít (akár külsőleg, akár személyiségre) jó pasinak, teljesen relatív.
2023. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
71%
Jobbnál jobb? Úgy érted, a mamahoteles, csóró, semmirevaló, jogositvány, autó nelküli f*szoktol? Mert abbol tenyleg jön száz/nap!
2023. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Erről a "jobbnál jobb pasi" részről azért egy nőt is megkérdeznék.
2023. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
62%

Én sem értem, épp most csináltam egy kamu tinder profilt (csajként). 4x annyi csávó volt mint csaj. Ki is tiltottak tinderről.

A kulcsszó az hogy válogatnak, mert megtehetik. A nők nagy részének a top10% kell, átlagos csávókat el se húznak balra. Mifelénk évek óta kb ugyanazok vannak fenn (Tolna megye - 35-40km-es hatótávval), pontosan azért amit leírtam. Nagyon ritka az új arc a tinderen, de azok se sokáig vannak fenn. Egyébként a tinderes randik amiken részt vettem általában rosszak voltak, olyan személytelenek és erőltettek, úgyhogy én a hagyományos módon preferálom az ismerkedést.

2023. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
25%
* bocs, jobbra
2023. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, szerinted az nem társkeresési probléma, hogy néhány nap alatt akár többszáz ember keres fel és mindegyik azt mondja, hogy ő lesz életed párja, de ennek alsóhangon 98%-a nem igaz?

Vagy szerinted ha már menyiség van, akkor már mindegy a minőség?

2023. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%

nem a választék mennyisége, hanem a minõsége a gáz.



ha 500 elmebeteg nõgyûlölõ incelt kell átpörgetni ahhoz, hogy találj valakit, aki normális, az nem 501 potenciális partner, hanem csak 1.


mint a tût a szénakazalban, csak a szénakazal aidses fecskendõkbõl meg rozsdás vasszögekbõl van.

2023. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem tom, én elég sok olyan sztorit hallok, hogy csajokat randin bedrogoznak, vagy elcsalják valahova és ki tudja mit csinálnak velük, követik, éveken át zaklatják online meg a munkahelyén stb.


Csajként bárkivel válogatás nélkül elmenni randizni nem egy életbiztosítás.



Pasiként a legnagyobb parád az lesz, ha a csaj ronda, kövér vagy öreg, de ebbe belehalni nem fogsz.

2023. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!