Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen embernek nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen embernek nem lehet soha barátnője?

Figyelt kérdés

Mennyit kellene fogynom? 320 ezret keresek, albérletben lakom. Rendes (mások szerint jófej ) férfi vagyok.


[link]



#magány #incel #Pocakos férfi #Körülmények áldozta
2023. okt. 14. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehet, mi nők sem vagyunk ám mind egyformák. Vannak, akiknek bejönnek a pocakos pasik, de szerintem célszerű hozzád hasonlóan túlsúlyos nőnél próbálkozni első körben. Sőt, hogy őszinte legyek legeslegelső körben érdemesebb lenne lefogyni! Nem csak a nők, saját magad érdekében is. Hidd el jobban fogod érezni magad a bőrödben.

Én nem kezdenék ekkora hassal rendelkező férfival, mivel én magam is vékony vagyok, sportolok, figyelek az alakomra és az egészségemre.

2023. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Prostid lehet, de fel a fejjel. Szerelem amúgy sem létezik, csak egy kitalált eszménykép, a párkapcsolatokkal meg sok a szopás pl. olyan dolgokat is meg kellene csinálnod, amiket nem szeretnél. Úgyhogy jó ez így.
2023. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Kezdj el ismerkedni. Lesz barátnőd.

Az mindenképpen jó, ha nem eszel többet, mint amire a testednek szüksége van.

2023. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Annyit, hogy ne legyen ekkora hasad, hogy ez számokban mennyi, azt nem tudom. Nyilván lehet így is, ha jó fej vagy, laza, csak kisebb a választék, hogy kik közül.
2023. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lehet társad ilyen testalkattal, nézzél végig az utcán a párokon, rengeteg hasonló férfi van hozzád párral. A nagy kérdés az az, hogy te is hajlandó vagy e toleráns lenni a párod alkatával kapcsolatosan?
2023. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
30-at.De olyan nőt keress, aki hajlandó a farkadról felhajtani a hasad szopás előtt, és az orra bírja a bepállott szagot is. Tehát, lapozgatós hölgyek előnyben.
2023. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


174/100 kg vagyok. Akkor 70 kgnak kell lenni? #6 ?

2023. okt. 14. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Nézd meg a beled, az már kb. 15 kiló önmagában.
2023. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Rendes, meg jófej te? Aki pár napja azon gúnyolódott, hogy valakinek meghalt a férje, és ezért elkezdted alázni meg beletaposni?
2023. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Körülmények áldozata, ja. Tanulni nem akarsz, semmi célod, motivációd, 130 kiló vagy, de csak vékony modell kéne. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2023. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!