Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok incel miért nem diétázik/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok incel miért nem diétázik/sportol?

Figyelt kérdés

Ugye sokuknál látni, h szerintük az a baj, h túlsúlyosak.


De akkor miért nem tesznek ellene?


2023. okt. 5. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Mert soha, semmit sem tesznek magukért, csak fórumokon rinyálnak.
2023. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Az inceleknek tilos barminemu onfejlesztes. Sem penzt, sem idot, sem energiat nem pazarolnak sajat magukra, hat meg masokra. Azert elnek nulla szocializaltsaggal a 4 fal kozott. Hala az egnek ok kozositik ki sajat magukat, hogy eloben ne kelljen foglalkozni veluk.
2023. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Mert nehéz elfogadni nekik, hogy ki kell magukból sajtolni a lehető legjobb formát ahhoz, hogy magukhoz ragadják a nők egy kis részének a figyelmét, miközben társkeresőn egy átlagos vagy az alatti nő is napi 20-30 lájkot kap gondolom.
2023. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert vinnyogni könnyebb, mint sportolni.
2023. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
De ettől függetlenül jó tanács a diéta és a sport, de ne a nők miatt csinálja bárki, hanem maga miatt szerintem.
2023. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
A kérdezőt is beleértve? :D Járjon elöl a jó példával...
2023. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Bár jómagam incelnek nem tartom magam, konditerembe is járok, k.rva igényes vagyok, csak szimplán a fejem/arcom taszító az emberek számára. Minden egyébbel teljesen elégedett vagyok és egyébként az életemmel is. De ez az egy dolog ami akadályoz a boldogságban. Ez van.


DE!


Én nem a nőket hibáztatom azért, mert rondának születtem és nálam jobbat találni marha egyszerű.


Az biztos, hogy a fogyás/izomépítés lassú folyamat és melós, azt pedig sokan nem szeretik. Így marad a nőgyűlölet nekik.

2023. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ez manapság önmagában már kicsit kevés. Legalábbis nekem úgy tűnik.

Én nem szeretem az incel kifejezést, nőgyűlölő sem vagyok nyilván, de amúgy igen, szűz (egy kapcsolat, orál). Annak ellenére hogy jóformán modell felsőtest, normális arc. Viszont nem igazán ismerkedem élőben, nincs felszedős szövegem, hülyítésem se, nem olyan vagyok. Online meg gondolom akad nálam jobb képű, magasabb, ja és vagyonom sincs.

Azt hiszem sokan nagyon meglepődnének ha megtudnák hogy szűz vagyok, talán azért is mert nem értik a mai társkereső piac egyoldalúságát, beszűkültségét.

2023. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
Ugyanazért amiért a pufi nők sem.
2023. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A túlsúlyos nőket mindig ti incelek hozzátok fel és általában undorító mocskolódó stílusban.
2023. okt. 5. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!