Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsétlen lúzerként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen lúzerként hogyan lehet elfogadni, hogy soha nem lesz barátnőm és hogy örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen alkalmatlan vagyok párkapcsolatra. Képtelen vagyok a kommunikációra, nincs semmi humorom, ha tükörbe nézek kis túlzással a hányinger kerülget, képtelen vagyok a szexre, magambaforduló, zárkózott lúzer vagyok stb. Nagyon szeretnék már barátnőt, akit szerethetek, de egyszerűen semmi jót nem tudnék nyújtani neki.

Valami tanács, hogy hogyan fogadjam el a sorsomat? Aki hasonló cipőben jár/járt mint most én, annak hogyan sikerült ebbe beletörődnie? Bármilyen hasznos tanács jöhet.



2023. szept. 21. 22:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Vettem egy fullos lakást.
2023. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Mit értesz az alatt hogy képtelen vagy a kommunikációra?
2023. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Én pont ma kezdtem el egy érdekes dolgot a kommunikációs készségem javítása céljából.

Egyébként ugyanabban a cipőben járok mint te!


Szóval arról van szó hogy elkezdtem ilyen kamerába pofázós videókat csinálni.. :D Mint ha a nemlétező youtube nézőimnek csinálnám, holott eszem ágában sincs ezeket a videókat feltölteni sehova.


Még soha nem csináltam ilyet így gyakorlatilag az első szó után elröhögtem magam.. :D De még kb a tizedik próbálkozásnál is.. :D

És ami érdekes hogy ha elindítom a felvételt, pont úgy nem megy a beszéd mint ha emberekkel kellene beszélnem.


Vagyis elképzelhető az hogy ha sok gyakorlás után sikerülne normálisan és tartalmasan beszélnem a kamerába, akkor lehet hogy az emberekkel is menne a hétköznapi szituációkban.

2023. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Első lépésként kezdhetnéd azzal, hogy leszoksz az anonim fórumokon való nyarvogásról, kérdező.
2023. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%
Sokan vannak ezzel így...
2023. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

3as, hallod.... 14 éve vagyok az oldalon, de szerintem ez az első jó ötlet amit itt olvastam:D Elképesztő:D

Nyilván ennek a módszernekis megvannak a határai, de valóban, az összeszedett, folyékony beszédet ez a módszer tökre segíti. Meg amúgy pszichológiailag is van segítő hatása, ha kimondod a gondolataidat, érzelmeidet.

Hajrá, folytasd!

Majd eljön a pillanat, amikor úgy érzed nincs több mondanivalód, meg "áh, úgyse kezdek vele semmit, mi a francnak csinálom". Na, akkor kell erőt venni magadon és folytatni. Akár szintlépéssel és tényleg internetes tartalomgyártássá gyúrni. Már ha el tudsz szakadni attól, hogy nagy eséllyel kevés néződ lesz, de te mégis alkottál valamit.


Kérdező!

e meg menj el pszichológushoz, vagy inkáb bpszichiáterhez.

Utálod magad mint a büdös sz*t, ez abszolút nem egészséges.

A szkainál meg majd eldől, hogy megpróbálsz-e fejlődni, vagy épp az elengedést célzod-e meg. Ez már rajtad múlik.

2023. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#2 Nőkkel nem tudok beszélgetni. Teljesen leblokkolok a jelenlétükben.

#6 "Utálod magad mint a büdös sz*t,..." A helyemben te is ezt tennéd.

2023. szept. 22. 10:00
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

8, igen, lehet, hogy ezt tenném.

De azátn fognám magam és elmennkék szakemberhez, mert ez egy egészségtelen állapot és változtatni kell rajta.

Nem az tmondtam, hogy nem jogos vagy logikus következmény vagy okozat az, hogy most itt tartasz, csak azt, hogy ezen változtatnod kell.

Vagy megtanulod magad szeretni, vagy elfogadod magad olyannak amilyen vagy. A kettő mondjuk jóformán ugyanaz, a lényeg, hogy az önutálatot meg mártírkodást abbahagyod.

2023. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#9 Igen, szeretném elfogadni, hogy egy lúzer vagyok. Csak sajnos nem könnyű. Ezért szeretnék valami tanácsot kapni azoktól, akik voltak már ilyen szituációban.

Nem tudok és nem is akarok magamon változtatni. Csak szeretnék beletörődni a sorsomba és ehhez szeretnék kapni valami tanácsot, útmutatást, segítséget.

2023. szept. 22. 10:38
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

"Nem tudok és nem is akarok magamon változtatni. Csak szeretnék beletörődni a sorsomba."


Full gáz.

2023. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!