Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy ennyire a társkeresés miért ilyenek a mai nők, miért nem írnak vissza a társkeresőn, incel lennék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva de állítólag elég előnytelen a külsőm azt mondják hogy nem vagyok helyes viszont nagyon odaadó vagyok és egy hosszú levelet megfogalmaztam, 39 éves férfi vagyok. Több társkereső oldalon fennt vagyok és a 20 és 25 év közötti intervallumot jelöltem be, mert nem öreg korombeliekre vágyok. Számomra hihetetlen hogy egy nő sem ír vissza nagyon elkeserítő a helyzet ami megy társkeresés terén
2023. júl. 23. 19:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Meddig tart még a nyári szünet??
2023. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1. Ez hogy jön a kérdésemhez nem értem
2023. júl. 23. 19:03
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Talán a saját korosztályodban kellene keresni és ott visszaírnának.
2023. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3. De szerintem egy férfi legyen az idősebb ne a nő
2023. júl. 23. 19:08
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Azért nem kellesz, mert ronda 39 éves öreg farok vagy. Ennyi. Nem fog veled ismerkedni 25 éves szép, se csúnya nő, túl öreg vagy hozzájuk.
2023. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De az a baj a korosztályommal hogy tele van rigolyákkal, a legtöbb maradi, gyereke van, elvált, én nem ilyen vagyok ezért talán járna hozzám egy fiatal
2023. júl. 23. 19:11
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem jár, öreg vagy hozzájuk.
2023. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

El kell fogadnod hogy a fiatal lányok közül nagyon kevésnek fogsz bejönni ilyen idősen. Esetleg ha fizetsz nekik. De akkor se kapcsolatra csak szexre.

Próbálkozz a korosztályoddal.

2023. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
#4 Akkor ez patthelyzet, mert látod a fiatalabbaknak meg nem kellesz...
2023. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha van pénzed, akkor lesz fiatal pipi is. Ha nincs, akkor jól kell kinézned, de ez írásod alapján az sincs meg. Te magad írod, hogy nem előnyös a külsőd, de te akkor miért akarsz eléggé előnyös külsejű fiatal lányt? A másik, kicsit gondolkozzál már! 20 ÉV KORKÜLÖNBSÉG!

A harmadik pedig, hogy a legkelendőbb korosztályt adtad meg. Egy 20-25 éves fiatal lány úgy válogat -főleg ha szép is- ahogy akar. A 18 évestől egészen a kriptaszökevényen át mindenki rájuk vágyik. Mit tudsz adni? Odaadó vagy? Egy jól kinéző, sármos 30 éves, egzisztenciával rendelkező férfi is lehet odaadó. Te melyiket választanád a fiatal lány helyében?

2023. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!