Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem, mint előnytelen külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, mint előnytelen külsejű férfinek, sokkal udvariasabban, kedvesebben kell viselkednem az összes nővel?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy egy előnyös, megnyerő külsejű férfi "többet" megengedhet magának.

Ha mondjuk én, mint csúnya, elengedem egy kicsit magam és nem tökéletes a modorom, mert mondjuk rossz napom van, vagy mert nem csípem az adott nőszemélyt, akkor én rosszabbul jövök ki belőle. Nem? Mert azt mondhatják, hogy nem elég, hogy csúnya, még bunkó is.



2023. júl. 10. 16:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Mondhatják ezt, igen. De ha intelligens férfi vagy, akkor nem másoknak való megfelelés miatt viselkedsz normálisan, hanem magad miatt.
2023. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
21%
Nem feltétlenül a külső számít (nyilván alap, hogy ápolt és elegáns vagy a napszaknak, évszaknak megfelelően), hanem az egyéniséged, stílusod, a kisugárzásod.
2023. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem alap, hogy udvarias vagy, kulsotol függetlenül.
2023. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Ne a külsöd miatt lègy kedves😊
2023. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
25%
Fogad el duci a nő szintet mert ha nem teszed és számodra vonzó nők mernek tezszeni akkor incel vagy a feminizmus szerint.
2023. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos így van, jól látod.

Én sem vagyok egy Dzsordzsklúni, úgyhogy mindig sok időmbe és energiámba került, amíg bejutottam a bugyijukba...

2023. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Félreértés van, én alapból mindenkivel normális udvarias vagyok.

Nem mások miatt, ilyen vagyok.

De úgy tapasztalom, hogy a jobban kinéző férfiaktól a nők jobban elviselik az ilyen kisebb szemtelenségeket, bunkózásokat.

2023. júl. 10. 17:34
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ez van. Amúgy nőkre is igaz.
2023. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
42%
Attol, hogy van egy tapasztalatod, amiben szokatlan modon jo esellyel mindenki egyetert, mi a kerdesed? Faj, hogy te nem engedheted meg magadnak, hogy bunko legyel, mert mas megengedheti? Hogy allsz a homokozoban hasznalatos kislapattal? Vagy a bmw-vel? Vannak emeg egyeb serelmeid, amiket nem engedhetsz meg magadnak? Bar maskepp gondolod, de az elonytelen kulso pont arra adott lehetoseget, hogy sokkal jobb belso ertekeid legyenek, mint a szerencsesebb kulalakkal szuletettek. Ugyanis te a kulsodre nem, csak a belso ertekeidre kaphattal pozitiv feedbacket, a belso ertekeidnek kellett volna a leheto legjobbra csiszolodnia az evek folyaman. Kiveve, ha nem neveltek, nem figyeltek rad a szuleid. Akkor nulla visszacsatolas, csinalhattal barmit, leginkabb kussolhattal, hogy ne kapj egy maflast. Akkor a kulsod is szar lesz, es a belso ertekeid sem alakultak ki. Na ez szopas. De ezen csak te tudsz valtoztatni. Ha akarsz.
2023. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
És miért példaképeid ezek a seggfejek?
2023. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!