Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok eladónő magáz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok eladónő magáz egy férfit, az azt jelentheti, hogy idősnek tartják a férfit?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem, azt jelenti, hogy udvariasak.
2022. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkàr azt is jelentheti.
2022. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fiúkat lehet tegezni, a férfiakat magázni szokták.
2022. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha 30 alatti az eladó, akkor igen, öregnek tart, ebben a korban a saját korosztályunkat nem szoktuk magázni, mást igen.

Ha 30-35 feletti, akkor szimplán csak udvarias.

2022. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hellmano ***** válasza:
Engem még tegeznek, szia vagy hello stb. , bár néha becsúszik egy Jó Napot is, akkor kicsit "megharagszom", mert bár 43 vagyok soha nem néztek még annyinak. És érdekes, hogy a fiatalok simán szia meg hello, inkább a 20-as éveiben járók Jó Napot-oznak, de ott meg ahogy írták biztos a jó modor meg az udvariasság jele.
2022. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak udvariasak
2022. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem, Skandináviában talán nem az udvariasság formája lenne (királyon kívül mindenki tegez mindenkit), de itthon ezzel adod meg a tiszteletet ismeretlen felnőtt emberek részére.
2022. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy ezt elég nehéz eltalálni..25 vagyok, és simán jónapot kívánokoznak nekem korombeli-fiatalabb pénztáros csajok is. Egyszer fel is baszott egy, húgommal voltam, külön köszönt nekünk,hogy szia, és jónapot kívánok. Legalább tudom mit érezhetett a postán egy (30as kb) alkalmazott akit le kezit csókolomoztam, és azt válaszolta,hogy rám borítja az üvegfalat, legközelebb,ha nem tegezem le.


Szerintem egyszerűen szétvált ez a dolog, korosztálytól függetlenül sokan preferálják mindkêt formát,és ezért van a sok sértődés mert már senki nem tudja hogyan "helyes"

2022. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez társkeresési probléma?
2022. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mostanság veszem észre fiatal eladócsajok magáznak,ami furcsa nekem. 36vagyok, de 28-30nak nézek ki, volt aki 25-26nak mondott, szal ezért furcsa, meg nem is érzem magam annyinak amennyi vagyok, de sztem ez jó,mamám sztem azért élt fitten még 80-90évesen is mert, mindig mondta ő nem annyi amennyi.

Vissza térve nem tudom ez a magázódás udvariasság, vagy látszik ennyivel idősebb vagyok.Pár éve még elkérte egy középkorú nő a személyit :D

2022. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!