Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás ezek miatt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival több mint féléve, akivel nagyon sok időt töltöttem, de bizonytalan voltam abban, hogy fel akarom e vállalni vele a kapcsolatot, és ezt neki is mondtam.

Azt mondta, hogy úgy érzi igazán nem kedvelem.

Se vele se nélküle kapcsolat alakult ki köztünk, amikor többször éreztem azt, hogy nem hozzámvaló.

Párszor szakítottam, kibékültem vele.

Ő felvállalta a kapcsolatunkat mindneki előtt, de közben kiderult, hogy más nőket is fűzött, sőt azt hiszem meg is csalt a már régen fennálló szexkapcsolataival.

Kérdés az, hogy tudom, hogy én is tévedtem, mert állítólag bizonytalanságban volt tartva, ahogy mondta, tehát lehet hibáztatni?

És ha mindent úgy tettem volna ahogy ő akarta és mégis megcsalt volna?



2021. júl. 20. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Remélem nem vagytok együtt!

Miért gondolkodsz ilyesmin, lehet, hogy meg sem csalt? Ha meg többször szakítottatok, és akkor tette az simán belefér. Az viszont komoly jellemhiba, ha kapcsolatban vagytok, és úgy ismerkedik, úgyhogy emiatt biztos hibás.

2021. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!