Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a foglalt nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a foglalt nőkhöz tudok vonzódni? Irányítható ez valamiképpen?

Figyelt kérdés

Eddig legfeljebb 3-szor vonzódtam egyedülállóhoz is, de abból 2 gyerekkori szerelem

Amióta felnőttem szinte mindig csak olyan nő érdekelt aki elérhetetlen a számomra, és akinél így nem is próbálkoztam komolyabban.

A vonzalom valamiért csak hosszútávon alakul ki mindig, és csakis akkor tudok közeledni ha a vonzalom már adott.

Azon kevés nő aki egyedül volt sosem tudott megmozgatni bennem semmit sem (az egyedüli kivétel sem sokáig)

Miért lehet ez és mit tehetnék?


2021. júl. 4. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Hány éves vagy? Hogy derült ki hogy foglalt?


Először is nézz magadba hogy mi az amit rosszul csinálsz. Mióta kell neked foglalt nő?

2021. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az elérhetetlen vonz , mindenkinek az az érdekes és izgalmas ami nem lehet az övé
2021. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez már bőven kimeríti azt, hogy mindenki azt kiabálja, hogy menj terápiára.
2021. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1#

28 vagyok, és a legfontosabb tudatos szempont mindig az volt hogy egyedülálló legyen a nő

Aztán pont azok nem szoktak tudni érdekelni

Bár azért hozzátenném hogy részben érthető a dolog, mert elég kevés a hetero egyedülálló nő, alig-alig találni olyat, és ha akadna is, hát az nem a legvonzóbb szokott lenni

De azért mégiscsak furcsa ez a helyzet

2021. júl. 4. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel de hát loveislove
2021. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kötődési problémáid lehetnek. Az első szexuális élményem erőszakba hajlott, onnantól számítva hosszú évekig nem volt senki,kivéve az elérhetetlen emberek utáni vágyódást. (messze lakott, kapcsolatban volt, szimplán nem érdekeltem). Nagyon sokat flörtöltem akkoriban, de kapcsolatig már nem jutottam el senkivel, köddé váltam inkább - így védtem magam. Neked nincs valami érzelmi sérülésed, ami ellen ezzel védekezel?
2021. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6# Van sérülés persze, de komolyabb csalódásom nem volt soha, mert én azt soha nem engedtem meg a nőknek hogy megalázzanak. Nem is értem akkor hogy a tudatalattim miért védekezik a nők ellen ennyire veszettül, már ha tényleg erről van szó
2021. júl. 13. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi extra, több oka is van, általában a kapcsolatra alkamas nők nagy része foglalt, tehát tudat alatt érzékeled,hogy ő alkalmas kapcsolatra, masrészt a kapcsolatban élő nő(ha jól bánnak vele) kivirul, vonzóbbá válik. Rossz hasonlat,de mint amikor a bemattúlt ezüstöt kifényesítik, olyan a kapcsolatban lévő ember is. Boldog embernek jobb a kisugárzása
2021. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, mi újság?
2021. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nyomorultul és elveszve, köszi a kérdésed!

Bocs a sajnáltatásért, tudom ez most nagyon gáz, de hazugság volna mást írnom

Még mindig nem tudom mit tehetnék hogy ne parkapcsolatban lévők iránt alakuljon ki vonzalom

2021. aug. 30. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!