Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van kiút az önsajnálatból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút az önsajnálatból és a sikertelen életből így?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy nincstelen senki vagy majd' 40 éves pasiként, semmit sem értél még el az életedben, az életed kész csődtömeg. Aztán jön egy nő, aki lát benned valamit, látja, hogy nem vagy buta, tetszel neki, úgy véli isteni veled a szex is. Úgy gondolnád, hogy már tök mindegy, szar az egész életed és 40 évesen inkább maradsz a konstans önsajnálatban, vagy felfognád, hogy talán olyat dobott eléd az élet, amit még soha és nem aggodalmaskodnál mindenen, hanem végre megpróbálnád élvezni az életedet?

(A nő mindenben segítené a férfit a fejlődés útján.)


2021. ápr. 1. 06:48
A kérdező szavazást indított:
Élnék a lehetőséggel
Inkább tovább szenvedek
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Tök mindegy mit választasz ha így gondolkodsz.
2021. ápr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az élet pozitív oldalára gondolok, így elképzelhetetlennek tartom hogyha tetszik egy nő inkább eldobjam magamtól és szenvedjek. Szerintem neked pszichológusra van szükséged, nem párkapcsolatra.
2021. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Miért mindig az ilyen életképtelen incelek találnak nőt, akik nem tudnak élni vele? Ráadásul olyan nőt, aki, idézem "mindenben segítené a férfit a fejlődés útján."


Mint mikor a hajléktalan nyeri meg a lottó ötöst.

2021. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak egy nap legyél boldog.
2021. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Mondjuk kivancsi lennek, mi a no hatso szandeka.... Mint tudjuk, a nok nem jotekonysagi intezmenyek :)



36F incel

2021. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pszichologus
2021. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Van baj bőven...

Elöször is, egy nő nem jelenthet kiutat a helyzetedből. Ezt neked kell megoldani. Persze, segíthet benne azzal, hogy meghallgat, de többet ne várj tőle!

Legalább odáig kell eljutnod, hogy bevalljad magadnak, ez így nem mehet tovább. Ez az első lépés.

2021. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én arra nyomtam, hogy élnék a lehetőséggel, túl sokat hagytam már ki. Csak az a kár, hogy nem dob elém az élet ilyen lehetőséget...

34/F

2021. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha ott a lehetőség, egyértelmű, hogy megragadom.

Viszont ha már ezen elgondolkodsz, akkor nem fog tudni rajtad segíteni az a nő, te annyira belesüllyedtél az önsajnálatba. Egyszerűen kirángathatatlan vagy onnan.

2021. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha konstans önsajnlatban élsz már régóta, nem is biztos, hogy egyáltalán észrevennéd a kínálkozó lehetőséget. Sőt, szerintem biztosan nem, hacsak nem NAGYON KONKRÉT nem lenne ez a bizonyos nő, ergó akár kissé "erőszakosan" is, de "felszedne". A nők ilyet nem tesznek, legalábbis nem túl sűrűn, főleg nem idősebb korban szerintem. Szóval neked marad az önsajnálat és a magány, hacsak nem próbálsz meg változtatni.
2021. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!