Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akar tőlem a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem a pasi valami komolyabbat?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Kb. 6 hete új munkahelyem van, vendeglátózom egy kisvárosban, ahol engem eddig nem nagyon ismertek. Nem innen származom.4 hónapja ért véget 7 éves kapcsolatom, nem tagadom nincs teljesen lezárva, hosszú hogy miért alakult igy....de nincs már köztünk azóta szex.

Nap mint nap szinte csak férfiakkal vagyok körülvéve, mindenki ismer mindenkit, és van itt egy fickó akivel első héten még csak pár szót váltottunk..aztán most odáig fajult a helyzet hogy naponta 5-6x is benéz hozzám, mindekülönösebb indok nélkül.

Párszor hazavitt, nem akartam elfogadni de eleinte nem gondoltam h valamit is akarhat tőlem...ugyanis felesége van,és egy gyereke.

Nem jól vannak a feleségével, vagyis elég rosszban voltak még pár hete és akkoriban elég sokszor tett célzásokat hogy csak a gyerek miatt vannak még együtt...de én semmi esetre sem mennék bele abba hogy bárki szeretője legyek, és ő ezzel tisztában van.

Sokat beszélgetünk,adtam neki tippeket hogy hozzák rendbe adolgokat, és bár majd meghalok érte néha és eszméletlenül jól megértem magam vele, tényleg beválltak a tanácsaim és kicsit javult a viiszonyuk,de még igy is gyakran rám ir, és napi szinte találkozunk tobbszor is.

A környéken már mindenki azt hiszi a szeretője vagyok.

Vagy két hete kezdtem belenyugodni hogynem akar ő semmit tőlem,nem ugy néz rám...de mostanában olyan megjegyzéseket tesz hogy nem is tudok rá mit mondani.

Gyakran dicsérget és pont azt látja bennem amilyen valójában vagyok, nagyon jól kiismert és úgy érzem én is őt...Azt mondja nem szivesen jár haza mert a felesége mindig rossz kedvű, és nagyon anyagias. Ha a fickó pénzeli akkor kedves,jó feleség de amikor gondok vannak akkor azt mondja egyszerűen nincs kedve hazamenni,mert annyira kiállhatatlanul viselkedik vele...Szex sincs közöttük állitólag..bár elég okos csajnak tartom magam igy erre nem vennék mérget.

Teljesen más tipus a felesége kűlsőre belsőre mint én...De egy szép nőről van szó. Talán én nem is vagyok olyan jó nő, csak fiatalabb, és mindenki szerint vidám,én állandóan mosolygok és próbálok optimistán állni mindenhez és szerintem ez vonzza őt hozzám.

Több időt tölt velem mint a feleségével...

Ha vásárolni megy vagy dolga van valahol amikor szabadnapom van, olyankor hiv magával,de természetesen nem megyek...

Bármi gondom van számithatok rá..

Megmondom őszintén,nem szeretnék a szeretője lenni, de sokszor mikor már csak ketten vagyunk az étteremben iszonyatosan nagy a kisértés, de egyikünk sem lép egyelőre...Ő is tudja hogy nem lenne helyes.

Viszont bennem olyan érzések vannak, hogy itt többről van szó mint szexuális vonzalomról vagy szimpátiáról...Nagyon jól kijövünk egymással, reggel ha bemegyek rögtön azt lesem mikor jön....ő pedig szintén látom hogy engem figyel olyankor is amikor nem jön be csak kint beszélget valakivel...iszonyatosan zavarban is van ha a közelemben van, és ez még vonzóbbá teszi számomra...jajj nem tudom...lehet ebből idővel valami?

Én amugyis most nagyon zavarodott állapotban vagyok, nem sürgetek semmit, d etitkon bennem van az hogy nagyon jo paros lennénk együtt...



2015. okt. 14. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor láthatnál tisztán ha a feleség verzióját is hallanád szemtől szembe, a pasi mondhat amit akar- tudja jól, hogy nem kérdezed meg az asszonyt.

Ha olvastál itt pár kérdést szeretőktől láthattad, hogy mindegyik azt hiszi az övé más, szegény férfiak rendesen el vannak űzve otthonról olyan rossz otthon, szex soha nincs, pénz az mindig kell a feleségnek, mindig ott a gyerek, a lakás, az istentudjami, határ a csillagos ég.


Én megmondanám neki, hogy: hallode drágaság, akkor keress meg újra amikor elváltál, mert én annál többre tartom magam, hogy suttyomba bújkálva kelljen éljek.

Oszt kalap, ha nem vagy kategórikus, akkor elcsábít, s mivel szeretője leszel (remélem nem) megmarad az asszony is, kölök is, ház is, s akkor már minek lépne, hisz mindene megvan, te pedig üldögélnél Karácsonykor a fényképével ugyanúgy egyedül.

Állj a sarkadra!!

2015. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos meg kell mondanod neki ,hogy hagyjon békén.még ha csak nője lenne,de ott van a gyerek is ,ne akarj szétszedni egy családot.úgy látom te már kezdesz beleszeretni ,ha folyton kerülgetitek egymást annak nem lesz jó vége.valószínűleg csak szerető státuszba kerülnél.csak sérülni fogsz.találsz te jobbat is
2015. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Több időt tölt velem mint a feleségével..."

Mégis vele fekszik ágyba nap, mint nap. Ő főz rá, ő mossa a legényfoltos alsóit, ő vasalja az ingét, az ő öblítőjét érzed minden ruháján.. illetve minden percet, amit veled tölt, a gyerekétől lopja el, neked komolyan kellene ilyen gyáva szemét? Lesimogatnád róla az inget, amivel a felesége annyit dolgozott..? Beérnéd hónapokig/évekig (örökre?) az ürítősbaba státusszal? Azt képzeled, hogy a bókok, a kedvesség, a figyelmesség pár dugás után is kijárna neked, ennyire ostoba vagy? Ő most udvarol, minden szava hazugság, beszéltet téged, majd azt mondja, amit hallani akarsz, pláne ha elsírtad neki, hogy most mennyire sebezhető vagy a régi kapcsolatod után, szexet viszont már nem kapsz onnan.. olyan nagyon kiszámíthatóak a nők, szánalom.

2015. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer meg kéne próbálnod mi lenne ha hagyod magad. Akár szeretkezést is, ha te is kívánod. Ezzel semmit nem veszíthetsz ha te is kívántad tényleg és jól is esett, viszont megtudhatod, hogy utána mit fog gondolni és hogyan viszonyul hozzád. Ha továbbra is érdeklődő és kedves marad, akkor mondhatod neki, hogy ezt így nem lehet folytatni. Ha komolyan gondolja, oldja meg otthon a helyzetet valahogy mert nem akarsz a szeretője lenni, de szívesen lennél vele -ismétlem- ha mindketten komolyan gondoljátok.
2015. okt. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Akkor láthatnál tisztán ha a feleség verzióját is hallanád szemtől szembe, a pasi mondhat amit akar- tudja jól, hogy nem kérdezed meg az asszonyt. "


Bingó.


Viszonylag könnyű a helyzeted, mivel ebben a kisvárosban mindenki ismer mindenkit és szemmel látható, hoyg nem árt senkinek különösebben, ha külső kapcsolatai vannak - hovatovább nem is lehet titkos a kapcsolat, hiszen nyíltan látszanak az emberek, ki kivel mikor találkozik.


Ha nyugodt akarsz lenni magad felől, akkor nem lehet nehéz alkalmat találni a feleséggel szóba elegyedni, szinte már aktuális is, hogy összeismerkedjetek, hogy a férj bemutasson téged, mint az új jóbarátját.

Tehát a feleséggel kell beszélned, hogy mi a valódi helyzet.

És látnod annak következményeit, hogy ilyen szituban mit okozol magatoknak, ha kapcsolatot építesz a férjjel.

Sokat sérülhetsz, de szerencsés a helyzet, mert itt van lehetőséged felmérni a helyzetet. Még az is lehet, hogy a feleség csúnyán át van ejtve, és akkor kiábrándulsz a barátodból. De az is lehet, hogy a feleség még jó szemmel is nézné, ha együtt lennél a férjével.

És ennek mind utána tudsz járni most.

2015. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ő főz rá, ő mossa a legényfoltos alsóit, ő vasalja az ingét, az ő öblítőjét érzed minden ruháján.."


Ezt nem tudhatjuk.

Én nem ismerek olyan feleséget, aki a férjét ellátja, az ismeretségemben a férfiak önellátók, van, hogy ők mosnak mindenkire, a feleségre is.

2015. okt. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!