Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon felreertheto a srac....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felreertheto a srac. Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Altalaban a rendes nevemen szolit, de neha a becenevemet is hasznalja, nagyon sokat szoktunk beszelni,ugy erzem,megbizik bennem (mondjuk a szerelmi ugyeket nem szoktuk kitargyalni), nem fel megerinteni,sot,sokat paskolja a vallamat, tobbszor is megemlitette,hogy okosnak tart,nagyon jokat nevetunk egyutt, sokat bamulja a fenekemet, ha beszelek hozza,mindig a szemebe nez. Komolyan nem tudom eldonteni,hogy csak bir engem,vagy egy icipicit azert tetszem neki. Kivulallokent mit gondoltok? 15/L

2012. ápr. 15. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. De Te mit szeretnél?
2012. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
velem is ez a helyzet amugy bejössz neki sztem :)
2012. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást? Igen, így kívülállóként szerintem tetszel neki. Kérdezd meg tőle. Persze ne úgy, hogy 'szia, tetszem neked?' Hanem kezdjetek el beszélni és tereld a beszélgetést ehhez a témához. :) Próbáld meg!
2012. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En teljesen bele vagyok habarodva :D nagyon szeretnem ha szeretne ;( koszonom a velemenyeket /)
2012. ápr. 15. 14:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Kevesebb,mint egy eve ismerjuk egymast, de en ugy erzem,mintha mar ezer eve lenne :D oke,koszonom a tippet,majd megprobalom :)
2012. ápr. 15. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:

"nagyon szeretnem ha szeretne" Ha mást nem a puncidat biztos.............


Amúgy egy év alatt ha akart volna komolyabb kapcsolatot akkor már lépett volna.

2012. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj,tenyleg nagyon szellemes vagy hahahaha 15 evesen nem errol szol a szerelem.

Bocsanat,pontositanom kell, az a kevesebb,mint egy ev het honap korul van. Inkabb a fel evhez van kozelebb.

2012. ápr. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!