Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit reagálnátok, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha kiderülne a párotokról, hogy vonzódik a férsiakhoz, esetleg valamilyen szexuális aberrációja (pedo-, zoo-, nekrofília, stb.) van?

Figyelt kérdés

máj. 7. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért ne tegyük már egy lapra...
máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

A biszexualitás egyáltalán nem zavar.


A többinek amit felsorolták rács mögött a helye, és aki tud pl.pedofil képekről,esetekről és nem jelzi a hatóságoknak azt bűnrészességért nagyon helyes szintén elítélik.

máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ebből mind kizáró ok, biszex pasit sem akarok, aberráltat meg főleg nem.
máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Már megint egy olyan képzeletbeli helyzet, amikor mintegy a semmiből, villámcsapás-szerűen, mindenfajta előjelek nélkül derül ki valami biztosítékot kiverő dolog. Drága kérdező, szerinted mindenkinek ennyire zéró az emberismerete?
máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
#4 te meg tudnád mondani bárkiről is, hogy milyen aberrációja van? Azt hiszed rá van írva az emberek homlokára? Meglepődnél, de totál rendes hétköznapi embereknek is lehet ilyen, akikből ki nem néznéd.
máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is vannak fétiseim (nem olyanok, mint a kérdésben leírtak, kivéve a biszexualitás, mert az vagyok), de a qrva életbe senki nem tudhatja meg rólam, amíg én nem akarom.

Értelmes ember vagyok és izgat a teljesen normál, alap szex is, és nem hajszolom kényszeresen a fétiseim kielégítését élőben.

Ha olyan partnerem lenne, aki nem vevő rá, vagy el se merem mondani neki, akkor bőven elég lenne nekem, hogy néha maszturbálok ezekre.

Gondolatrendőrség pedig egyelőre nincs, arra masztizok, amire akarok.

máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
#5: azt nem mondom meg, hogy kinek milyen aberrációja van, de arra, hogy az illető valamilyen szempontOMból baromira nem kóser, mindig ráérzek. Az ilyesmiknek MINDIG vannak apró figyelmeztető jelei, csak az emberek többsége brutál felszínes, és átsiklanak ezek fölött.
máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

"Meglepődnél, de totál rendes hétköznapi embereknek is lehet ilyen, akikből ki nem néznéd."


Ki nem nézném... Ne keverj össze saját magaddal, én nem vagyok úgynevezett átlagos gondolkodású, nekem teljesen másképp van az agyam huzalozva.

máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7

Igen, az ilyen emberek szoktak egy ártatlan félreértés miatt ignorálni, szó nélkül letiltogatni meg megsértődni.

8

Ó persze, Einstein 2. Szerintem köss ólomnehezéket a bokádra nehogy még jobban elszállj magadtól

máj. 7. 19:02
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
7+8: Jah, nekem is volt ilyen "különleges agyhuzalozású" lakótársam... állandóan veszekedtünk, mert rám projektált valami szart. Mondta is, hogy ő megérzi, mások mit gondolnak... rohadtul nem érzett meg semmit, sőt amilyen bolond képzelgései voltak, az már kb deluzív zavar (pszichiátriai kórkép) kategória volt.
máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!