Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nők ti hogy élitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők ti hogy élitek meg a visszautasítást?

Figyelt kérdés
Mit éreztek olyankor? Hogyan viselkedtek utána a férfival szemben aki ezt tette? Utáljátok vagy utálkoztok rá? Esetleg megharagudtok?
máj. 5. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy minden normális ember; csalódok, de elfogadom és megtartom a normális, emberi viszonyt. Se utálkozni, se dühöngeni nincs értelme.
máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Felnőtt ember módjára. Normálisan.
máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az a nő aki emiatt utálja a férfit arról mit gondoltok? Hogyan lehet kezelni?
máj. 5. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekes és ignorálni kell.

(#1)

máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Őt nem tudom utálni vagy haragudni rá. Ez inkább a másik nő kapcsán jön, aki viszont kell neki - mindig van vagy rövid időn belül lesz valaki... Tudom, tök kicsinyes, sajnálom, attól még ez van.

Vele és a visszautasítással kapcsolatosan szomorúság, fájdalom szokott lenni. Meg az, hogy jó hosszú időre "leköt", nem tud érdekelni más, nem is tudom megerőltetni magam, hogy újra nekifussak az ismerkedésnek, ami egy bizonyos kor fölött elég baj, mert rövid idő alatt is drasztikusan fogynak a lehetőségek (értékelhető jelöltek).

máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, amúgy éretlen, de a visszautasítást követően én kerülni szoktam az illetőt. Sem harag, sem rosszindulat nincs bennem ilyenkor, csak rossz érzés a zátonyra futott ismerkedés után szoros kapcsolatban maradni.


De természetesen gond nélkül tudomásul veszem és tiszteletben tartom az emberek döntéseit.

máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor én nagyon rossz illetőbe futottam bele. Gyűlöl meg akar verni stb 😄 Nem tudja elfogadni
máj. 5. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mond meg!Nehogy egy nőtől félj😀😱
máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!