Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a nő azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő azt mondja hogy legyünk barátok akkor miért kíváncsi hogy csajozok e?

Figyelt kérdés

Benne van egy agresszív mérgező kapcsolatban, nem mer ki lépni. De ahogy én észrevettem jobban fél egy új kapcsolatba be lépni mint a régi ből ki lépni...

Azt mondta maradjunk csak barátok, viszont mindennap keres, találkozni akar, és mikor rá kérdezek hogy "csak nem hiányzok?" Akkor pár napra ghostingol... Majd kezdődik elölről hogy újra közeledik felém és mikor megint ott vagyunk érzelmileg hogy túl lépünk a barátságon megint ghostol...

De mikor barátság van akkor meg érdeklődik hogy csajozok e, miért van ez?


Ha érez irántam valamit miért nem lép?

Az a baj hogy nagyon túl agyalja, fél hogy összetűzésbe keveredek az iszákos fickoval, fél hogy viszonyulok a gyerekekhez és ők én hozzám, mit szól a családom hozzá az övé mit szól stb... Tele van ketelyekkel. Hogy lehet ezt kikapcsolni? Hogy tudom meggyőzni hogy ha tényleg szeret akkor együtt véghez viszünk mindent.



máj. 5. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, csak az egóját hízlalja veled. Ha jót akarsz magadnak, akkor távolítsd el magad tőle, csak az idődet rabolja. Túl rövid az élet ahhoz, hogy ilyen tökölődésre pazarold.
máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogod meggyőzni. A félelme mindig nagyobb lesz, mint a vágya irántad.
máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!