Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik “átjáróember” szindróma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik “átjáróember” szindróma?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy én vagyok az a nő, akivel randizgatnak a pasik, otthagyják egy idő után és utána összejönnek azzal, akivel már közös facebook/insta képek is mennek. Mintha én lennék a nő verziója a srácnak a Kabalapasi című filmből, csak én nem fekszek le minddel. Más is tapasztal ilyet? Mi a franc lehet ennek az oka? Már ott tartok, hogy nincs is kedvem senkivel ismerkedni, mert előre tudom, hogy ez lesz a vége. 27N

máj. 4. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Komolytalan lehetsz, ők meg élni akarnak.
máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm egészen sokáig hasonlóan volt ezzel. Ő kifejezetten meg akarta javítani a pasikat, sikerült is, de ugye ő volt, aki baszogatta őket, ezért ott hagyták és a következő nőnek már az upgradelt verzió jutott.

A másik dolog, amivel találkoztam már, hogy neked nem elég az, amit a pasitól kapsz, kirakod, ő ezért észbe kap, mert amúgy szeretett, csak elkényelmesedett és a következőnek már mindent megad.

máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:D Ez jó, mert én is pont így érzem.

Akivel szexeltem, az utána pár éven belül mind férjhez ment, és gyereke(ke)t szült. :O

DE MIÉRT én vagyok az ugródeszka mindenkinek??? :O

máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 nem tudom, bár érteném xD Alapvetően nem vagyok komolytalan jelölt, csupa olyan érték megvan bennem, ami egy jó barátnőben meglehet (megbízhatóság, hűség, kedvesség, házias is vagyok, emellett sokat sportolok, adok magamra, nem járok minden hétvégén bulizni és nem beszélek úgy, mint egy kocsis, szeretem a gyerekeket stb), nem akarom őket javítgatni, megváltoztatni, alapból olyanokkal megyek randira, akik megfelelnek az elképzelésemnek, nem hiszek abban, hogy felnőtt embereket nekem kéne vagy lehetne átnevelni másmilyenre. Szóval eskü nem értem…
máj. 4. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
És milyen lányok mellett állapodnak meg végül? Ők is olyanok, mint te, vagy van valami látható különbség, ami esetleg segíthet választ adni a kérdésedre?
máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mind állapodik meg mellettük, van, akinél tudom, hogy pl. csak 3 hónapot voltak együtt, de lényeg, hogy utánam iszonyat hamar találnak mindig valakit. Közös jellemzőjük nincs. Ki szebb, ki csúnyább, ki vékonyabb, ki teltebb nálam, külső alapján totál különböznek.
máj. 4. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ugródeszka vagyok, már nagyon unom. 28/N
máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 mondasz pár jellemzőt magadról, és hogy milyen férfiakkal ismerkedsz?
máj. 4. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:
A legkülönfélébb férfiakkal , mind csak szórakozik. Nem tudom szavakba önteni mennyire unom ezt a helyzetet .
máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Huu én is csatlakozom, én is ilyen vagyok. Én is mindig b.szogatom őket olyan dolgokkal, amikre akkor döbbennek rá, és az utánam következő lánnyal már mindent úgy csinálnak, ahogy én is mondtam nekik, hogy kellene.
máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!