Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek későn 20+\30+ évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek későn 20+\30+ évesen lett az első kapcsolata az hogyan alakult ki?

Figyelt kérdés

Ki kezdeményezett?

Hol talàlkoztatok?

Miből tudtad hogy a màsik fel vonzódik?


máj. 4. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
22 éves voltam és volt akinek tetszettem, de nem akartam kapcsolatban lenni senkivel sem. Tanulni akartam, nem érdekelt a szerelem még egy kicsit se. Aztán jött az első partnerem aki tetszett meg minden, de vele se akartam járni. Nem randiztunk, baráti társaságban beszélgettünk, aztán később kettesben. Oda lettem érte teljesen és aztán amikor megtörténtek a dolgok akkor randiztunk, akkor viszonoztam a szeretlek szót. Gondolom látta rajtam, hogy idő kell nekem. Megbíztam benne mert tett érte. Együtt voltunk majdnem 4 évig.
máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyerkkori ismerősökből lett csak párom 20 30 közt.

Véletlen összefutottunk megállitott én meg nem értettem honnan tudja a nevem mert már nem is emlékeztem rá tinikorombol.


Amugy tiniként nem lehetettem semmi hogy egy életre is megjegyzett mindenki.

Még 30+ is olyan részletességgel mesélnek a pasik hogy 15 évesen(!) miket csináltunj mikről beszélgettunk vagy később hogyan mikor hol szexeltünk vagy pl hogy nála hagytam a fülbevalomat meg kutyát sétáltattunk meg 30+ képesek számonkérni olyanok miatt is amit 20 évesen mondtam vagy vágtam a fejükhöz!🤣, hogy számomra hihetetlen néha:)


Teljesen jöttment idegenekkel ismerkedni akik semmit nem tudnak rolam meg annyira más.:(

máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Abbol tudom ha a pasik vonzódnak amugy hogy rámhajt talalkozni akar keres hiv rám van tapadva szex utan is jön keres nem lép le.
máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pasik memoriája amugy nekem hihetetlenül kegyetlen tűpontos! Teljesen el vagyok tőlük hűlve! Képesek 10-20 évekkel azokat is tudni mikor néztem jobbra vagy balra beszélgetés közben 15 évesen. Le vagyok hidalva teljesen ezektől.

(2-3.voltam)

máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én kezdeményeztem (férfi), randiztunk, összejöttünk, most már a feleségem.
máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Majdnem 21 évesen, netes társkeresőn ismerkedtünk meg, én írtam rá, elkezdtünk beszélgetni, közben randira hívtam, találkoztunk, és azóta együtt vagyunk. 1,5 év múlva össze is házasodtunk. :)

35F

máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: társkereső.
máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerkedős rendezvény volt, ahol már többen ismerték egymást, de sok ismeretlen is volt, így én is...
máj. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!