Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úri romába "szerettem bele",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úri romába "szerettem bele", szegény lányként. Nem bírok belenyugodni már a szívem is fáj. Ha együtt kell lennünk együtt leszünk később?

Figyelt kérdés

Egy szerelem kezdete volt, es a baj hogy tudom hogy nagyon szerettem volna, leeltem volna vele az eletem. Engem o ugy megfogott,hogy tudom hogy sosem leszek raja tul , en ilyen vagyok. Soha senki nem erintette még meg a szivem.

Az ismerkedesunk elejen csak sejtettem hogy o uri cigany csaladbol szarmazik, de aztan lattam rola egyre tobb kepet es azokbol egyertelmu volt. Eloben nem tunik urinak, egy atlagos gyereknek tunik max a kocsijarol lehet megmondani rola, hogy gazdag de semmi masrol, melegitoben szaladgal egesz nap es a beszedstilusa olyan mint az enyem, egyaltalan nem kulonbozunk ilyen teren es nagyon ossze illunk.

De olyan fajta ciganyok, ahol mindenki gazdag. Minden ferfi gazdag lanyt vesz el, olyan csaladbol szarmazo lanyt akik valakik, nem egy senkik. Ezt meg leirni is rossz volt, de igy van.

Olyan hazuk van mint egy palota..

Hagyomanyorzok is, olyanok hogy a fiu csaladja megy a lany csaladjahoz udvarolni. Es a lanynak ugyanilyannak kell lennie, ahol ez az alap hogy a fiu csaladja elkeri maguknak a lanyt..es ugyanolyan eletstilusunak kell lennie a 2 csaladnak.

Mi nem ilyen ciganyok vagyunk..nagyon nem.

Az en esetemben ilyenrol szo sem lehet hogy a fiu idejon a csaladjaval es elker a csaladomtol.

Nekunk nincs olyan hazunk mint nekik, mi nem olyan stilusban elunk, nalunk nincsenek ilyen hagyomanyok. Sejtette ezt rolam, de amikor rajott hogy egy senki vagyok elkezdett tavolodni.

Akkor még nem is tudtam hogy ez lehet az oka de ez volt.

Nagyon faj, engem ez megvisel.

Par hete lattam, hogy udvarol egy gazdag lanynak..lattam egy kepet, es a lanyek haza ugyanolyan mint eze a fiue. A lanyrol lehet latni hogy egy elkenyesztetett gazdag lany aki eletebe nem ult buszon.

Pont olyan aki a fiu csaladjaba valo.

Nagyon haragszok ra..miert kezdett el velem ismerkedni es ha o is erezte amit en, hogy boldog vagyok ha vele beszelek miert volt fontosabb a szarmazas?

Ha meg nem erezte, miert jatszotta el? Nem latszik boldognak a kepen, inkabb csak azt erzem a keprol hogy az van benne "igy van rendjen" "o illik a vilagomba" . De ha ranezek a lanyra egyaltalan nem illik a fiuhoz, ha en illek hozza amit nem lehet megjatszani akkor hogy illene egy olyan lany mint o?

Azzal nyugtatom magam, hogyha egymasnak szantak minket egyutt leszunk, en hiszek a nagy szerelemben ami semmi mashoz nem foghato. Magamat is hibaztatom..

De most is en dolgozok, az a lany meg vele van csak mert illenek egymas vilagaba? Es nem , nem azert irom hogy dolgozom mert szivesebben tartatnam vele el magam, hanem azert mert szivesebben dolgoznek ugy, hogy kozben o van nekem

Nem birom ezt elviselni. De nem tudok mit csinalni, eljarok dolgozni, probalom tul elni a napokat, csak az a baj sokszor beugrik az, hogy ha gazdag csaladbol szarmaznek most vele lehetnek es nem lenne massal..

Mi a velemenyetek errol az egeszrol?


máj. 3. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan "gádzso" vagyok, de ugy tudom cigány es cigány közt sokszor nagyobb a különbség mint köztünk. Nem lenne neked vele jó. Képzeld mi lenne ha már most így érzel. Valószinű az egész családja lenézne, belebolondulnál.

Léteznek mesés szerelmek, de úgy tünik ő, vagy az egész családja, az a tipus, aki makacsul ragaszkodik a hagyományaikhoz, az elvárásokhoz.


Engedd el, nem lenne jó.

máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem neztek volna le, ha kiall ertem es a csaladja ele all, hogy o lesz a felesegem.

Egyebkent dolgozom, van penzem es a csaladom se szegeny , megvan mindenunk de nem vagyok neves csaladbol valo de biztos ertitek mire gondolok. Nagyon nagy a szakadek koztunk es amikor meglattam azt a kepet arra gondoltam en nem akarnek olyan uri eletet, latszik a lanyon hogy neki mindegy lenne ki a fiu, csak gazdag legyen es a fiu meg olyan hogy milyen csak jol nezzen ki, tisztesseges legysn es gazdag legyen

máj. 3. 22:03
 3/11 A kérdező kommentje:

En nem tudnek egesz nap magassarkuban lenni otthon varni az udvarlom es arra varni mikor visz el magukhoz hogy a felesege legyek.

Es nakuk ez van. Szoval ilyenkor kicsit megnyugszok a szakadek miatt

máj. 3. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Én tökre értem.

Ő neked a nagyon elérhetetlen távoli nagy szerelem, az álom..

Nem egy mozifilmben vagyunk sajnos.

Őt köti a családja, és viszonylag hamar ki is hátrált a dologból, ő előbb rájött, hogy butaság ez.

Te is írod, nem tudnád egesznap otthon várni, te nem ebben nevelkedtél, és az ilyen durva hagyományokba beleszokni lehetetlennek tűnik annak aki nem ebbe született.

máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudnam várni, de az udvarlas resze ami naluk van nem illik az eletemhez.

Nem egy alom, nem vagyok egy almodozo tipus. Ez a valosag volt

máj. 3. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
az a sok pénz qurvakbol, adocsalasbol ls drogbizniszbol johetett letre..
máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, milyen vagy... biztos csak normális vállalkozók, zenészek, ilyesmi 🤣


Na de persze visszatérve, a gyereknek már nem kellene ilyennek lennie, de úgy tűnik mégis ilyen. Egy percig se bánd!

máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan hagyományőrzők, mint írod, akkor tökmindegy, a fiú mit érez, lehet ez a dolog köztetek kölcsönös valóban, de a hagyományok sosem a nagy szerelmekről szólnak. Sajnálom, megértem az érzéseidet, de ebbe a közegbe te max a fiú szeretőjeként és nem hivatalos, felvállalt feleségeként kerülhetnél bele, ami gyanítom nem vonz egyáltalán. Szóval sírj még egy kicsit, szomorkodj, aztán próbálj meg továbblépni, szerencsére nem csak egy szerelem lehet az életben, ha nyitott szívvel és szemmel jársz, akkor megtalálod azt a fiút, akivel tényleg összeilletek és akivel még jobban érzed majd magad.
máj. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Megfogott a BMWvel a kis ravasz..
máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem neztek volna le, ha kiall ertem es a csaladja ele all, hogy o lesz a felesegem."

Fájni fog neked, de el kell fogadnod, ha ő így döntött, és nem áll ki melletted.

máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!