Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit tennétek ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek ha a fiú későn vallana szerelmet?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha nagyon szerelmesek lettetek volna egy fiúba, csak őt akartátok volna, de az nem lépett az elején, mert nem mert, majd amikor már csak barátként tekintesz rá és kevesebbet keresed,mert azt hiszed, hogy a fiú nem akart többet és túl sokáig húzta az időt, szerelmet vallana?

máj. 3. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
ujra indul bennzk. akibe szerelmesek nagyon az sosem mulik el. f
máj. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Bennem elmúlna minden, mert annyira felidegesítene, hogy ennyire félős. Egyszerűen tényleg elmúlik az hogy férfiként kezeld a másikat...
máj. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Már ismerném hogyvnem tudja megélni az érzelmeit, alacsony az érzelmi intelligenciája. Ez nekem kiábrándító. Kb mintha buliban te innál csak egyedül csápolsz mint egy majom örülsz mindennek, a másik meg csak áll és les.

Engem lehozna.

Utólagos kapálózás amikor már lelépek kiábrándultam, és akkor kezd rá, az nekem szánalmasan is hat.

máj. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Megmondanám, hogy nem leszek ló helyett szamár, mert biztosan csak azért kellenék neki, mert eddig nem jött össze más.
máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
3. Azert mert valaki nem tancol veled nem jelenti hogy nem tetszel neki.. sok oka lehet miert nem tancol, pl nem tud, nincs hozza kedve.. ilyenkor elmesz a wcbe es megdugatod magad elvegre erre megy ki.
máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet elfogadni, hogy a legtöbb nőnek nem jön be az, ha a pasi önbizalomhiányos és semmit nem mer csinálni. Egyszerűen nem férfias és kész. Akik biszexuálisak vagy vannak nők, akik férfiasabbak és simán felszedik a pasit, azoknak nyilván jó. De az átlagos nő szereti magát nőnek érezni.
máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az h keson???

Akkor valjon szerelmet ha tenyleg azt erzi. Ha kozben nalam elmult az erzelem akkor igy jart. Vagy ujra langra kap nalam vagy sem.


De nem gondolnam h keso lenne barmi is.

máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha már nem vagyok szerelmas, azzal már bem tudok mit csinálni.
máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!