Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életemben első alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben első alkalommal voltam szerelmes, de sikerűlt megúsznom , most félek vissza esek, mivel óvjam magam?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, sosem volt senkim, elkezdtem dolgozni egy helyen, ott volt egy nő délután akival 30 percet tudtam naponta beszélni, nagyon bejött 47 éves, akkor mondom irjunk facebookon. Így is lett, iszonyatosan bele voltam csavarodva, olyan kellemes volt a hangja, értelmes dolgokat beszéltünk. Célozgattam arra, hogy mi lenne ha szabad napon találkoznánk. Egyszercsak elkezdte, hogy semmi esetre sem akar többet csak beszélgetni, de úgy, hogy egy közös ismerősünkre értette mert az nagy nőcsábász, én meg úgy, hogy rám.

Akkor 1 hétig magam alatt voltam mert mondom nagyon tetszett és nem zavart, hogy 47 nem arról volt nálam szó, hogy "milf hunter " vagyok csak életemben nem volt még, hogy nővel beszélgessek és elsőre be is zúgtam. Szó mi szó elég rossz volt az az egy hét , de kijöttem belőle azóta volt egy csaj egy ilyen 21 éves akitől megkérdeztem eljön e kávéra mondta, hogy "nem" és semmit nem váltott ki belőlem , nem is gondolkodok rajta nem éltem meg kudarcnak, pedig soha nem kérdeztem ilyet nőtől.


Amiért a kérdés megszületett az az, hogy az említett 47 éves nő kettő havonta ír nekem, én meg persze válaszolok, de nem akarok visszaesni mert nála könnyen megy, találkozni már nem találkozunk mert más lett a feladata, legszívesebben nem is írnék, de akkor bunkó lennék, mindig én szeretem hagyni az utolsó szavakat cseteken, hogy ne az legyen nem én válaszoltam.


Hogyan akadjak le erről? Lényegében én kezdtem mert én írtam én kezdeményeztem. Nem akarom megsérteni sem. Egyedül valami nagy baromság maradt, hogy valamit leírok pl. laposföld és soha nem ír, de az meg nekem rossz mert hülyeséghez nem adom a nevem, pl. megmutatja valakinek. De ha ír az nekem rossz visszaeshetek.



máj. 2. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak el kéne tőle búcsúzni örökre.
máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnem harcolj erte nem a kor szamit. Ha jol kijottok vagy ha o akar harcolni menny bele. Nagyon fontos a kaocsolatba jo kommunikacio. Amugy meg ritka es szerintem ti jol kijonnetek. Miert kellene szegyenlu a szerelmet az egy jo dolig erzeseid ne fogd vissua lepj m8g nem keso
máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha el akarsz válni tőle végleg, akkor úgy válaszoljál, hogy mindig több időt hagyjál a válaszra, egyszer 1 hét után válaszoljál, aztán két hét után stb. Csak észreveszi magát, és nem ír többet, de csak rövid tőmondatokban írjál. És ha valami olyasmit kérdezne, mi van veled, amire bővebben lehetne válaszolni, akkor elég annyit írni, hogy nincs semmi újdonság. Pl.
máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"legszívesebben nem is írnék"

Akkor ne írj.

Vagy csak egyszer, és búcsúzz el.

máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyszercsak elkezdte, hogy semmi esetre sem akar többet csak beszélgetni, de úgy, hogy egy közös ismerősünkre értette mert az nagy nőcsábász, én meg úgy, hogy rám."


Ez senkinek nem tűnt fel?

máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valóban, ez az én legnagyobb bajom, most is írt, hát én majd elástam a telefonom. Mármint akkor írt mikor kiemeltem a kérdést bánatomba. Utálom magam, gyenge vagyok, eszembe jut a hangja megint olyan jó, de nem szabad! Neem mert így nyilatkozott. Csak az a baj, hogy más nőkre meg nem is tudok nézni azt a csajt is csak azért kérdeztem meg mert kiváncsi voltam magamra.


Hálát adok azért egyébként, hogy tizen évesen kimaradt a szerelem mert akkor elég más voltam sokkal jobban magamra vettem volna.

máj. 9. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!