Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiküket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiküket választanád?

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet, hogy szinte egyszerre jöttem össze 3 nővel 40 pluszos pasiként, viszont egyik csaj sem stimmel.

1.

35 éves csaj. Mindenben benne van szexuálisan, ugyanakkor hatalmas lelke is van, nagyon sokat nevetünk együtt és fél szavakból is ért engem.

Viszont iszik, még nem alkesz szinten, de ez csak idő kérdése szerintem és egy baleset miatt gyereke sem lehet.

2. 19 éves. Ő egy gyönyörű szép barbi baba, csak nem szőke hanem fekete hajú. Mivel van húga, így ért a gyerekekhez, a kislányom kB szerelmes belé, róla beszél egyfolytában. És nagyon jó vele, sokat nevetünk. Szexben benne van mindenben. Ha csak eszembe jut az illata a mosolya, vagy ha itt alszik, összerándul a gyomrom a gyönyörtöl. Imád edzeni, mint én, ezért gyakran jön velem kondizni. 14 éves kora óta edz ezért gyönyörű szép kisportolt teste van. Mielőtt megismertem őt, előtte azt hittem, hogy lehetetlen nőt edzésre rávenni. Nincsenek lehetetlen igényei, viszont dolgozni nem akar elmenni ez egyértelmű. Suggardaddyhez pedig nem vagyok elég gazdag. Plusz ő már egy másik világ. Pl leülünk vacsorázni és már veszi is elő a telót és írogat evés közben. Kajak nem érzi, hogy egy vacsora az nem csak egy vacsora, hanem egy udvarlás, egy csábítás egy figyelem adás.

3. Csaj. Ő lehetne egy igazi, mert nagyon szép nő és intelligens, plusz érzékeny. Megértjük egymást. Szexuálisan is tök jó vele. Viszont 40 éves pedig nem néz ki annyinak. Full önálló, mint én ... De

számomra a világ legjobb dolga az volt mikor apa lettem, amikor család lettünk az exemmel. 40 évesen viszont ő nem fog szülni nekem még minimum kettőt. Ezért minden vele eltöltött percet önzőségnek érzek...és feleslegesnek.

Szóval 40 pluszos pasiként ezek a dilemmáim. Mit gondolsz?


ápr. 28. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugatlak, hogy szülni egyik sem fog neked, szóval ezen ne is filózz.
ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se. Az ivás egy nőnél taszító ha nem alkalmi. És mivel mondtad, hogy idő kérdése.

40 évesen mit szeretnél egy 19 éves lánytól? Már bocs, de valószínűleg elég sok férfinak fog kelleni vagy már kell is. Szeretni nem fog, ha még aranyásó is, akkor meg végképp nem fog melletted kitartani, ha lesz egy jobb ajánlat.

A másik 40es nő szerintem rendben lenne, de mivel te gyereket szeretnél, ezért neked nem jó. Keress olyat aki hajlandó is szülni és önmagadért szeret.

1essel egyetértek. Ezek közül egyik se fog szülni neked.

ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se m
ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Kretén vagy😒
ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha van már egy gyereked miért olyan fontos hogy még egy almod legyen? már ne haragudj...


Ha a saját apám akarna más nőnek (mint anyam) csinálni nekem egy féltesót ennyi idősen,a gyomrom kifordulna

ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5.

Mert az élet unalmas és fárasztó.

De ha elkezd arról szólni, hogy boldoggá kell tenni egy kisgyereket, megmutatni neki a világot, el mondani neki minden nap hogy ez ez, az meg az... Miközben ha meglát mikor megyek érte az oviba, akkor odafut hozzám és megölel őszintén.... akkor érdekes lesz minden.

ápr. 28. 13:07
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
De már van egy gyereked... gondolom ő le van szva
ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7.

Nem. Hogy képzelsz ilyet?

Ő velem él. Én nevelem. Gyakorlatalig minden megtakarításom elnent az ügyvédi díjra a gyermekelhellyezési perben, hogy ez így legyen.

9 éves kislány.

ápr. 28. 14:00
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Már most fáraszt a saját kilecéves gyereked, és kell egy nevelőanya, akit pár évre otthon ragaszthatsz még két gyerekkel. Már bocs, de nekem ez jött át eddig.

Nem nőkkel van a baj. Már ahogy keresel, párhuzamosan kavarsz hárommal is, miközben " gondoskodsz" a saját kislányodról, egy red flag.

ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9#mar ha valódi a kérdés...mert erősen kereszténycel szaga van...
ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!