Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emberek,őszintén! Boldogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek,őszintén! Boldogok vagytok a jelenlegi kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 16:00
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem!
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Az mi, hogy én boldog is vagyok meg nem is?
ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
#1: Logikai "és" kapcsolat.
ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Igen is meg nem is. Valami azért hiányzik, de azért boldogtalannak sem mondanám.
ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Már megint egy sablon kérdés!Párkapcsolat lehet az egy hetes és az 50 éves házasság is. Határoljuk már be könyörgöm!


Ha te 20 éves vagy, és a korosztályodra vagy kíváncsi, akkor kérdezd úgy!


Baromira boldog az egész ország, azért van ennyi válás, félrelépés, szexkapcsolat és szerető keresgetés. Ezért vannak tömve a társkeresők kapcsolatban lévőkkel.


Meg ki a boldog? A tudatos ember, vagy a szentimentális? Az 5 IQ-s legyen kaja meg szex, vagy akinek igényei vannak mondjuk egy komoly családra?


Kapsz 10 igent meg 10 nemet. Most aztán rájöttél valamire?

ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"Az 5 IQ-s legyen kaja meg szex, vagy akinek igényei vannak mondjuk egy komoly családra?"


Azt hiszed, ez külön kategória?

ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Igen, boldog. Mégpedig rövidesen 59 éve.

Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem voltak ill. nincsenek nézetkülönbségek, véleménycserék, de sosem repülnek a csészealjak és mosolyszünetet sem tartunk soha-soha. Ha összevitázunk is, mindig az szólal meg elsőként, akinek éppen valamilyen mondani valója van a másikhoz és nem azt várjuk, hogy legutóbb én szólaltam meg, most szólaljon meg elsőként ő.

ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Vannak kultúrkörök ahol igen. Hogy nálad nem, az nem közös probléma.
ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Az elsőt leszámítva, egyikben sem voltam boldog eddig a bizonytalanság miatt, hogy mindig a pakliban van, hogy elhagy. Nekem még olyan párom soha nem volt azóta, aki mellett nyugodtan úszhatnék a szerelemben "árnyak" nélkül.
ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez a harmadik kapcsolatom, 9 éve vagyunk együtt, az vagyok, máskülönben aligha tartana ennyi ideje. Mai napig tudunk egymással megállás nélkül beszélgetni, jó a szex, várom, hogy találkozzunk, stb. Egyedül a rendmániájával megy néha az agyamra, de próbálom megerőltetni magamat a témában😃
ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!