Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő mindig attól teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mindig attól teszi függővé, hogy szereti e a párját vagy nem, hogy az mit mond róla?

Figyelt kérdés

Nem nagyon láttam mèg olyan nőt aki feltétel nélkül szerette volna a párját.


Szeretlek, ha te is. Te vagy a férfi amíg meg adsz nekem mindent..


Minden feltételhez van kötve.

Van olyan nő aki nem így működik, hanem egyszerűen csak szeretetet, szerelmet, vonzódást érez egy férfi iránt?


Van olyan nő akinek még vannak őszinte és nem mesterkélt érzelmei amik nincsenek feltételekhez kötve?



ápr. 22. 10:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
57%

"Egy férfi sosem tagadja, hogy fontos a szex elkenben a nők tagadják, hogy pénzért kesznek szerelmesek, hogy a jó körülmények miatt szülnek stb.."


Miért, szüljenek rossz körülmények közé? Az utódjának mindeki a legjobbat akarja, ez szerintem nyilvánvaló.

A nők azért tagadják, mert meg vannak miatta szólva, hogy fontos nekik az anyagi jólét. Ellenben az, hogy a férfiaknak fontos a szex, azt senki nem szólja meg.

ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

20. Írtam, hogy ez a normális, így nyilván belefér.

Bár nálam sokkal több feltétel is van, ennyivel nem elégednék meg, mert ez szerintem alap.

ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

#22 Hát... "mert ez szerintem alap." Akkor te is kivétel vagy, mert sok kapcsolatban ez sem alap egyáltalán :-(

Az biztos, hogy 42 évesen eddig nem 22, hanem 2 boldog kapcsolatom volt - illetve egy, mert a másodikban még nagyon is benne vagyok :-D

#8 vagyok.. meg a többi

ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig is úgy voltam vele, hogy ha valakit megszeretek, azt akkor is szeretem, ha viharfelhők vannak felettünk. Nem csak akkor kell a másikat szeretni és kitartani mellette, amikor minden jó. Ellenben ha az illető földbedöngöl, megaláz (exférjem), azt egyszerűen a saját testi és mentális egészségem érdekében nem tudom és nem is akarom elviselni. Tehát ez máris egy feltétel, aki így viselkedik, annak elengedem a kezét.
ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

Mert szerinted egy kapcsolat úgy működik, hogy a nő majd becsicskul neked és akkoris szeret, ha te már nem vagy soha sem? 😅 Anyád talán így működik, de egy nő nem. A "mindent megadás" meg általában érzelmi síkon mozog. De hidd el, egy igazi nő is ad neked annyit, amennyit te. Ha nem, akkor el kell hagyni.


Fordított esetben te simán leborulnál egy olyan nő elé, aki téged nem szeret? Fura gondolkodásod van, nagyon érettlen vagy.

ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel a hisztivel egy tipikus 7 éves kisgyerek benyomását kelted, akit anyuci soha nem nevelt meg, neked mindent lehetett, ki volt nyalva a segged, semmi nem a te hibád volt, hanem a világ a rossz, és azt hiszed így kellene más felnőtt nőknek is viselkednie veled. Van egy rossz hírem…
ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Utolsó


Pont a nők örjöngenek, ha nem kapnak kedvezményt.


Most is te örjöngsz

ápr. 22. 14:50
 28/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy különb a nőktől es ők se tőled. Mindenki azt preferál inkább amit csak akar te neked nem muszáj belemenned.
ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Senior Séf ***** válasza:
80%
Ha feltétel nélküli szeretetre vágysz, tarts kutyát.
ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Ehhez képest a nők a feltètel nélküli szerelmet vàrják el a férfitól.


Ne tedd szóvá, ha hisztis vagyok.

Ugyan úgy kívánj, ha elhízok..

Ne legyél ideges, ha tegnap ígértem valamit , de ma meg meggondolom magamat..


Ismerős???


Ezeket a nők csinálják és elvárják, hogy ezek ellenère is szeressék őket.


Firdított esetben, szakítás, nem vagy férfi, bocsi, de már nem vagyok szerelmes.. félre kefélés.. stb..

ápr. 25. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!