Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom hagy kimenni a szobábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hagy kimenni a szobából ha megsért engem, és hagy kint aludni . Hallom hogy fent van, tudja hogy fáj. Mégsem csinál semmit..nem szeret ?

Figyelt kérdés
febr. 27. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak szeretnê átgondolni a dolgokat, én magamtól mentem át a másik szobába, párom pedig szitne sírt, hogy menjek vissza.
febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ...ha mindenen megsértödsz akk én se "pitiznék". Ha néha néha van ilyen és tényleg olyan és nem megy utannad, akkor nem szeret eléggé.
febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja ebbol barki, hogy te sertodsz meg valamin, vagy o bunko volt veled.
febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor nem szoktam egyből csesztetni a másikat. Kicsikét hagyom, hogy lenyugodjanak a kedélyek, aztán utána közeledek.
febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ember azt hinné, ha valaki teátrálisan kivonul, az egyedül akar lenni.

Nem opció, hogy nem játszmázol, hanem kommunikálsz?

Ha valaki otthagy, feltételezem, hogy okkal tette, vagy, mert most időre van szüksége, hogy lenyugodjon, vagy mert nem vágyik a társaságomra. Soha, senkinek nem fogok térden mászva könyörögni, hogy ugyan ne durcizzon már és beszéljük meg. Még gyereknek se, nem ám felnőttnek.

Írom ezt nőként.

Ha akarsz valamit, akkor fogalmazd meg, beszéljétek meg a hiszti helyett.

febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Passziv agressziv vagy? A kerdesedbol itelve azt vartad, hogy erre majd ugy reagal, ahogy te elkepzelted. Tehat jatszmaztal, nyomasgyakorlasnak hasznaltad ezt az eszkozt. A kerdesedre felelve igen, mar atlat rajtad es mar nem hat ra a jatszmazas, ennek lassan vege lesz.
febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázz! TE vonulsz ki sértődötten és azt akarod, hogy ne hagyja, akadályozzon meg a döntésedben. Miért tenné? Felnőtt ember vagy, bizonyára tudod, hogy mit akarsz, mi a jó neked, hát a másik nem szól bele. Ha viszont pont az ellenkezőjét akarod elérni, mint amit teszel, akkor az játszmázás.
febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, ha sokszor összekapsz vele, jó sűrűn sírsz, nyomás alá helyezed az elvárásaiddal és még ki is vonulsz akkor mit vársz? Úgy hiszem nem először fordult elő, hogy krokodilkönnyeket hullajtasz, vagy, hogy nem tetszik neked amit csinál, vagy rákiabálsz és már fel se veszi.
febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, inkább a radiátorhoz kéne kötöznie. Ugye, nálatok legalább egyikőtök személyiségzavaros? Azok ragaszkodnak az ilyen idióta játszmákhoz. Nálunk épeknél, aki ki akar menni a szobából, az simán csak kimegy. Mert nem akar bent maradni és nem azért, hogy ezzel manipulálja a másikat.
febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogyan sért meg téged, mit mondott, te mit mondtál neki előtte? Írd le és aztán válaszolok pontosan, vagyis próbálok minél hasznosabb választ adni. Tiéd a pálya.
febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!