Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig éri meg menni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig éri meg menni valaki után, ti meddig mennétek/mentetek el?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Csak ameddig kölcsönös!
2023. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ameddig adja a jelet h érdemlem

Lehet akivel ismerkedsz kicsit vissza húzódott. Nem ugrik egybol fejest semmibe ?!?!

Bocs.,így a kérdés alapján ezt szeretem le

2023. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Amit erőltetni kell, azt nem szabad erőltetni.
2023. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A női "NEM", azt jeleni, hogy "TALÁN". 3-4X nyugodtan lehet és kell is, próbálkozni!
2023. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Amíg kölcsönös a dolog
2023. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. A női nem az NEM. Most te megerőszakolsz valakit mert elsőre nemet mond a szexre de szerinted igazából benne lenne csak még nem biztos benne vagy mi van?


Én nő vagyok és hát a legtöbb amíg elmentem és ezt szégyellem is utólag de csak 18 éves voltam, hogy többször ráírtam egy buliban megismert srácra, aki láthatóan full nem akart tőlem semmit, de ilyeneket írtam neki hogy vele álmodtam :D Elég lett volna egyszer ráírni és észrevenni, hogy 2 nap múlva válaszol csak és hagyni a f.aszba.

2023. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sokáig. Én elkövettem párszor azt a hibát, hogy mentem olyanok után, akik nem viszonozták. Nem sok értelme volt.
2023. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Elemér10 ***** válasza:

Az én történetem🙂

A nejem 2 kis gyerekes elvált nő volt és harcolt ,hogy a kapcsolat ami levél írásón túl, semmi nem volt, fennmaradjon. Én féltem, mert mindenki riogatott a 2 gyerekkel. A kitartó próbálkozásnak a következménye, hogy egy boldog házasságban élünk 20 éve.

2023. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Köves Márk Tibor válasza:
Az én történetem: Ismertem egy 20 éves lányt. Ez a lány nagyon vágyott a szeretetre. Első találkozás után annyira egymásra hangolódtunk. Azonnal felajánlotta, hogy aludjak nála (Mivel 200 km távolságról utaztam hozzá) Én mondtam nem és elmentem haza. A 2. randin persze hagytam magam és ott nála aludtam. (Éjjel csak beszélgettünk és bújt) Végül 6 hónapig jártunk. Terveztük, hogy én költözök abba a városba, ahol Ő lakik és nem Ő változtat várost. Elterveztünk mindent. Vége lett a kapcsolat, mert furcsa volt, hogy időszakokra eltűnik és titokzatos. Végül őszinte volt és bevallotta, hogy messzi voltam, így mindig megcsalt. Én annyit mondtam "Rendben". 1 év múlva kaptam egy sms üzenetet, hogy "Vásárolt egy élő kiskacsát és áradozott, hogy ez a pici kacsa mennyire aranyos" Nem reagáltam. Ideges voltam a gondolatától, hogy jelentkezett. Nekem levegő. De mindig megírta, hogy mi van a kacsával és mennyit változik. Napi 20 sms. Aztán napi 35 nem fogadott hívás. Aztán 1 hónap múlva felvettem és leordítottam, hogy ne hívjon már többet. Annyit mondott KEDVESEN, hogy ok, de szeretné elmondani, hogy mennyire aranyos a kacsa. Meghallgattam. Mire elmesélte már nevettem, de nem nem hallotta és továbbra is lerázó stílusba beszéltem vele. Mindig hívott, mindig felvettem, mindig meghallgattam, mindig elutasító voltam, de meghallgattam és Ő mindig elmesélt valami sztorit. Egy szó nem volt a múltról. Kiszedte belőlem, hogy Siófokon élek. Kiderült másnap az akkori barátjának azt mondta Siófokon akar nyaralni egy hétig. Elmentek és napokig sétáltak az utcán a barátjával. A barátja nem tudta, de a lány abban bízott, hogy meglát valahol. Amikor ezt megtudtam engedékeny voltam, találkoztunk és a mai napig a párom. A lényeg: Nem tudom ki milyen típus. Nekem ez bejön, de erről nem is tudtam, hogy tetszik ez a kitartó stílus. Tetszett, hogy nem hozta fel a múltat, hanem új fejezetet nyitott és így terelt vissza magához. Lehet más alapból zaklatásként könyveli. De engem olyan státuszba terelt, hogy óvodás viselkedés lett volna, ha tovább tartom a sértődöttet stílust. De másnak mondom lehet, hogy ez tényleg zaklatás. Nem tudom ki milyen. De a kitartásnak mindig van eredményt. Nehéz meghatározni, hogy hol húzódik ez a bizonyos vonal, ami már zaklatás. Talán akkor behódoltam, amikor utáltam mégis meghallgattam. Megoldás: Talán neked is hasonló módon kellene teperned. Neked kell tudnod, hogy mi jön be a kiszemeltednek és hogyan tudod fenntartani az érdeklődését. Fontos legyél vidám, mosolygós, veled mindig minden rendben van az életben és mindig gyorsan lépj le. Mindig csak dobd fel a "labdát" sztorit. Mindig kell menned valahová mindig siess :) Valahogy így
2023. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!