Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nőbe akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nőbe akivel barátságnak indult az ismertségünk, tekintve hogy vőlegénye van. A télen fog házasodni, esélyem nála 0, szerelmes a férjébe. De menthetetlenül beleszerettem, ha a szemébe nézek, végem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyen intelligens, gyönyörű, érdekes nő mint ő nincs még egy, legalábbis számomra nincs.
2023. júl. 10. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik.
2023. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén őket.
2023. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kerüld el messzire
2023. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor kell kihátrálni ebből, mert különben mindkettőtöknek szar lesz:

Ő most azt hiszi, van egy jó barátja, ami valljuk be, nem igaz.


The meg szenvedteted magad, néha reménykedsz, ábrándozol, hogy egyszer csak téged választ. Ami nem fog megtörténni. Nem is vagy a menün.

2023. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint ennyit a férfi női barátságról. Milyen meglepő...
2023. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!