Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másodjára fogok ottaludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodjára fogok ottaludni a barátomnál?

Figyelt kérdés
Viszont meglesz a menstruációm,szerintetek nem ciki ha viszek a törölközőt magam alá hogy ha véletlenűl atáznék ne a lepedő legyen olyan?

2022. nov. 9. 19:25
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
79%

Szerintem kérni se lenne gàz,de nyugodtan vihetsz is.


Keksz lesz?

2022. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem biztos, hogy erőltetni kellene bármit is akkor. Inkább csak aludjatok. Bár Telihold van, szóval ilyenkor nem egyszerű.
2022. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem ciki. De érdemes lenne készülni mondjuk dupla bugyival, ill. lefekvés előtt közvetlen cserélj betétet/tampont, ha esetleg éjjel megébredsz akkor is cserélj és nem lesz baj.
2022. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz szex.
2022. nov. 9. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
csak tapi és cumi
2022. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be super tampont + tisztasági betétet.
2022. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki ha viszel. Én anno úgy jártam, hogy nem vártam akkor hogy megjöjjön. Egy héttel korábban jött. Hát a lepedő is olyan lett reggelre. Nem csinalt belőle gondot a párom. Még ő nyugtatott, hogy ezért ne idegeskedjek, ne legyek már ilyen buta.
2022. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem aludnék ott.
2022. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz,legalább előre gondolkodsz.

Vigyél éjszakai betétet,nekem sokat segített. Ezek az újabb fajták már nagyon sok nedvességet magukba tudnak szívni.. én így egyszer sem áztam át reggelre.

2022. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%

Egy jó párkapcsolat arról szól, hogy akkor is együtt vagyunk, amikor valakinek valamilyen baja van.

Én férfiként, ha a páromnak megvan a baja, akkor a melleit kényeztetem, amit ő nagyon imád, ma meg persze én is.

Van úgy, hogy elis élvez tőle.

2022. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!