Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem tisztázása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem tisztázása miért olyan nehéz?

Figyelt kérdés

Szakértők szerint plátói szerelmek esetén érdemes rákérdezi szerelmünk tárgyától arra, hogy vajon ő is táplál-e irántunk hasonló érzelmeket. Ha igen, akkor lehet tovább fejlődni, ha nem, akkor könnyebb lesz az elengedés is.


na igen, de mi van akkor, ha kérdeztem, de nem válaszolt rá az illető semmit?


lehet sejteni, hogy nem vagyok neki közömbös, mondta, hogy gondolni szokott rám... de erre a tisztázó kérdésemre nem felelt, hogy érez-e valamit irántam, hanem azt mondta, inkább zárjuk le, nem magyarázhatja meg az okát, de az ok a felesége lehet.


nem kavartunk, nem szexeltünk, tisztán barátságból fejlődött idáig ez a dolog, minket is meglepett.


de sokat segített volna, ha leírja, nem, nem érzek irántad semmit.

de nem reagált...


2022. aug. 11. 22:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Akkor vedd úgy, mintha azt írta volna, hogy nem érez irántad semmit és felejtsd el. Megóvod magad egy csomó bonyodalomtól.
2022. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt úgy értelmezném, hogy valamit érez, de nem lesz belőle semmi és mivel házas, így nem akarja beismerni sem. Ha semmit nem érezne, azt megmondta volna, nem? De igazából mindegy, megkaptad a választ, hogy ebből nem lesz semmi, így elengedheted és továbbléphetsz.
2022. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

azt mondta, érdekli a sorsom, meg gondolni fog rám a jövőben is, de semmi nem realizálódhat köztünk, és épp emiatt kell megszakítsuk a kapcsolatot.


ebből én azt szűrtem le, h. épphogy érez vmit, ami neki most vállalhatatlan.

ezt tisztázandó kereken, világosan rákérdeztem, hogy nem értem félre, erről van szó... de semmi válasz.

és emiatt mérges vok, megérdemeltem volna egy normális választ.

2022. aug. 11. 22:44
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem elég lényegretörő volt, elmondta, hogy nem lesz köztetek semmi. Egyéb magyarázattal nem tartozik neked. Van neki saját élete, felesége, aki nem te vagy. Fejezd be a hisztit.
2022. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Kedvel, de nem lesz belőle semmi, valószínűleg azért, mert házas és nem fogja elhagyni miattad a feleségét. Ebben benne van az is, ami téged érdekelt és amit tudnod kell. A lényeg, hogy ebből nem lesz több, szóval lépj tovább.
2022. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nyilvánvalóvá tette, hogy felejtsd el! Ennek bőven elégnek kellene lennie, 1 cm-el sem lennél előbbre, ha bevallotta volna, hogy tetszel, de köztünk az életben nem lesz semmi.
2022. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

4


ilyen hangot velem kapcsolatba ne üssél meg, vagy jelentelek a modiknak! nyugodtan el lehet húzni a kérdésem alól, ha az számodra hisztike!


jogom van megélni és kifejezni a saját érzéseimet anélkül, hogy te ezért hisztisnek bélyegezz! ez egy fórum, ahová bárki leírhatja, ami nyomja a szívét!


5


szerintem itt ez nem a "kedvel" kategória! ha olyan szintű érzéseid vannak vki felé, h. nem mersz vele tovább kapcsolatba maradni, nehogy kísértésbe essél, az nem szimplán kedvelés szerintem.

2022. aug. 11. 22:56
 8/40 A kérdező kommentje:

amikor pont tavaly én köszöntem el tőle, ő utánam nyúlt, és nem akart elengedni, nem úgy tűnt, mint akit izgat h. van felesége... szóval a lezárás nekem is eszembe jutott, h. ne szenvedjünk.

épp ezért úgy lett volna korrekt, ha ezt megbeszéljük, és normálisan elköszönünk.

de csak egy zaklatott üzenetet küldött, h. most semmit nem tud megmagyarázni, ott leszek a fejében, érdeklem, de le kell zárni.


itt nem arról van szó, h. nyomulnék rá, ahogy mondom, mikor én akartam kilépni, ő nem szerette volna.

csak a tisztánlátás miatt lett volna fontos.

meg én szeretem megadni a dolgok módját, normálisan lezárni, nem így, kutyafuttában, a másikat összezavarodva otthagyni.

2022. aug. 11. 23:00
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
az idődet pazarlod. nem a szerelem tisztázásával van bajod, hanem te nem akarod tényként tekinteni, hogy az idődet pazarlod és ebből nem lesz semmi, nem akarsz a valóságos életben a tettek mezejére lépni egy hús vér emberrel aki rád szánná az időt és energiát. amint megszületik benned a döntés, hogy igen, te egy valódi, beteljesedő szerelmi kapcsolatot akarsz építeni, elkezdesz olyan ismerkedéseket lebonyolítani, amikben erre van reális esély és jól érzed magad a másik társaságában nem a melankólia megy
2022. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, miért érzed ezt plátóinak? Számomra tökre egyértelmű, hogy szerelmesek vagytok egymásba, és igen, azért borított most mindent, hogy ne kerekedjen belőle megcsalás, válás stb.


De szerintem szeret téged, és ettől vagy megijedt, vagy megszólalt a lelkiismerete, vagy direkt behülyít, hogy nem tisztázta, ami szerintem is mocsok dolog.


De így majd x idő múlva akár vissza is kúszhat hozzád, szóval stratégiai lépés is lehet, ha a nejével a dolgok mégis zátonyra futnának.


És tkp-en szerintem ők már a szakadék szélén táncolnak, ha te tényező lehettél a ffi. életében eddig is.

2022. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!