Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veled hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled hirtelen szerelem, majd enyhe kiábrándulás nagyon hamar?

Figyelt kérdés
Szinte azonnal szerelmes lettem és pár hét után kétségeim vannak, keresem a hibákat, pedig eddig szinte minden exemnél jobban illik hozzám. Több a hasonlóság, közösek a célok, nagyon jól érezzük magunkat együtt. Ennek ellenére szinte minden mozdulatában a hibát keresem (nyilván találok is)... Tudom hogy nem normális, de valakivel történt már ilyen?

2022. júl. 23. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijedtél meg?
2022. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Összekevered a szerelmet a fellángolással, kérdező.
2022. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ahogy az elöttem lévő írja, fellángolás. Nekem is volt ilyen, megláttam és azt hittem megint 14 éves rózsaszín felhős szerelemben vagyok szerintem nem kellett 2 hónap és azt kérdeztem magamtól ez most komoly volt tőlem? Amilyen gyorsan jött olyan hamar elmúlt
2022. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Egy csaj munkatársam nézett egy férfit és csak annyit mondott "szerelmes vagyok"!

A következő pillanatban a férfi beletúrt egy keményet az orrába és megette amit talált!


Én még nem láttam nőt olyan gyorsan kiábrándulni!

2022. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

25+ vagyok, még soha nem volt ilyen 'fellángolásom'. Ez ennyire gyakori?


Akkor hogy néz ki a szerelem, nem szabadna már az elején hibákat találni?

2022. júl. 23. 17:12
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es nagyon is megijedtem, mert még ilyen hirtelen sosem éreztem, hogy szeretek valakit, mindig kellett jópár hónap, hogy ezt érezzem.
2022. júl. 23. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nálam elég gyakori. Mondjuk én elköteleződési problémákkal is küzdök.
2022. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz mélyebben elköteleződni, nem akarsz komolyabb kapcsolatot, mert megijeszt, nincs még rá igényed. Tudattalanul is eltaszítod a jelölteket, ha komolyabbra fordulna. Ha önbizalomhiányod van mellé, akkor magadban is keresed a hibát, tehát másokban is keresed, hamarább észreveszed. Ezek együttesen szabotálják egy komolyabb kapcsolat kiteljesedését. Ha sokáig húzod, megkapod amire vágysz. X évesen is nagyon felületes kapcsolataid lesznek vagy éppen a nagy semmi.
2022. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a 'fellángolás'?
2022. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem most fog. Úgy érzem.
2022. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!