Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Általában mit éreztek olyankor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mit éreztek olyankor, hogyha egy olyan személy szerelemes belétek akivel nincs gond, de nem szeretitek viszont?

Figyelt kérdés

Gyakran fordul veletek elő ilyen egyébként?


Kort és nemet is írjatok, légyszíves



2022. máj. 4. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Velem ez sajnos mindig fordítva van. :( 31/F
2022. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem volt belém szerelmes senki


37f incel

2022. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Életemben eddig 2-3 ilyen alkalom volt. És én nem éreztem semmit. Az egómnak egy minimálisan jót tett a dolog, de ennyi. Nem lehet ezzel mit csinálni. Hiába szerelmes belém ha én ezt nem tudom neki viszonozni.


24/F

2022. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem ilyenkor valamiért bűntudatom van. Mondjuk igaz, hogy aki ilyen volt azzal le is feküdtem, de én mondtam, hogy nem akarok elköteleződni, azt mondta oké aztán mégis sírás lett a vége.
2022. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Pont ez az, hogy nem érzek iránta semmit. Ez senkinek nem a hibája vagy ilyesmi, szomorú helyzet, de nincs mit tenni.
2022. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!