Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mikor hamar szerelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor hamar szerelembe estek, minek köszönhető vajon?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha még alig beszéltetek, de már úgy érzed, szerelmes vagy vagy legalábbis elindult ez az érzés...Szerintetek miért van?
2022. márc. 31. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, valószínűleg ezt hívják úgy, hogy "kémia". Most én is hasonló helyzetben vagyok, megismerkedtem egy lánnyal, és szinte rögtön azt éreztem, hogy már ezer éve ismerjük egymást, és hogy egyszerűen nem akaródzik elmozdulni a közeléből, mert jó érzés vele lenni, pedig tényleg nem ismertem őt korábban. Szerintem az ilyen dolgokra nincs igazán logikus magyarázat, egyszerűen csak találkozol valakivel, akivel egy hullámhosszon vagytok.
2022. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

En akkor látom csak a ferfiakban hogy végre én kellek mikor elkezdenek féltékenykedni.


Addig a pontig lekezelnek kihasználnak, jo velem, de azert nem hoznák le a csillagokat, joformán értéketlen vagyok.

De amikor feluti a fejét más és mas pasi, na akkor megbolondulnak, harc, kuzdelem, ha kidobom sírás rívás, könyörgés, hirtelen mindent meg akarnak nekem venni, lehozni a caillagokat, meg pszichiátriai esetre képesek magukat kikészíteni, nem esznek tönkremennek, elzüllenek miattam, meg véresre is küzdik magukat értem ha kell.


Mindezt ugy hogy addig viszont jóformán le se sz.rtak.

2022. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
*Szóval hagyjuk már ezt az egy hullámhosszt meg maszlagokat🤣
2022. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: A normális embereknél működik ez a közös hullámhossz. Ha nem létezne ilyesmi, akkor én sem éreztem volna ezt egy olyan lány esetében, akit kb. fél-egy órával korábban ismertem meg. Én rendszerint elzárkózom az idegenek elől, nehezen tudok feloldódni, vele viszont azonnal úgy tudtam beszélgetni, mint egy régi ismerőssel, és már az elején is azt kívántam, hogy bárcsak örökké tartana az a pillanat, amikor ott áll előttem, a szemembe néz, és mosolyog.
2022. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
P1na.
2022. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok férfi, de mindig azt vallottam: pont ez az, amit nem lehet megmagyarázni! Miért kell az egyik és miért nem a másik.

Csak úgy jön az érzés és alig várod, hogy lásd a másikat vagy üzenjen. Ez amolyan villámcsapás szerű. Én hiszek benne, mert nekem is megtetszett valaki és még az egész bensőm is mosolyog, amikor ír nekem vagy keres bármilyen formában.

2022. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemrég osztálytalálkozón történt ilyen, olyan lánnyal aki négy évig gimiben közömbös volt nagyjából, úgy-ahogy jóban voltunk de nem volt szerelem vagy szoros barátság.

Aztán a találkozón átölelt, majd később odajött és rengeteget beszélt velem, és vele nem éreztem szorongást vagy hasonlót, csak egy megfoghatatlan, eufórikus érzést, valószínűleg tényleg ez az amit kémiának hívnak. Bele tudtam nézni a szemébe, végig mosolygott, érdeklődött, támogatott ha kellemetlenebb életeseményeim szóba kerültek, aranyosnak meg cukinak nevezett, és mikor mentem el még egy ölelést kaptam tőle. Na ott a hazaúton olyat éreztem mint még soha, hogy ő az igazi és ő kell nekem bármi történjék is. És azóta senki másra nem tudok gondolni hetek óta. Rájöttem mennyire jó ember, mennyire kedves lány és amúgy mennyire csinos is, és nagyon bánom hogy ezt nem vettem észre korábban pedig négy évig ott volt a szemem előtt. Soha mással ennyire nem éreztem jól magam, senki más nem volt ennyire kedves velem korábban.

Aztán pár napja azt mondta nem tud velem találkozni kettesben mert van barátja. Azóta meg akarok halni.

2022. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!