Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy mi lett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mi lett volna ha..?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem neten egy Ázsiai férfit és nagyon meg kedveltük egymást. A beszélgetésünk kezdetén azt mondta hogy szeretne Európába költözni mert ahol ő él ott nem olyan jó, nem szeret ott élni. És hogy szeretne engem jobban megismernistb egy idő után már olyanokat is írt hogy szeret engem szeretne családot alapítani, összeházasodni, szeretne ideköltözni stb kicsit nekem ez úgy jött le hogy mintha csak azért akarna velem meg ismerkedni stb hogy Európába jöhessen.. De amikor kíváncsiságból rá kérdeztem és ha én költöznék oda? Akkor azt válaszolta hogy ő annak is nagyon örülne. Utána kb napi szinten még kérdezte hogy mikor találkozhatunk mikor utazok már ki hozzá stb De nem tudom valahogy vonzódtam hozzá és kezdett valami ki alakulni. De elbizonytalanodtam és meg szüntette vele a kapcsolatot. Szerintetek jól tettem? Lehet csak ki akart használni hogy idejöhessen Európába? Nem hagy a dolog nyugodni. És azon jár az agyam hogy mi van ha őszinte volt és nem volt hátsó szándéka. Mi lett volna ha folytatjuk. Nagyon sokat gondolok rá és hogy újra felkeresem és rá kérdezek nálla finoman. Ti mit tennétek? /N

2020. nov. 8. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek az ilyen világ másik végéről kialakult nagy szerelemben. Nem is találkoztatok, nem is voltatok együtt, de már feleségül akar venni meg családot alapítani veled? Ne viccelj már..
2020. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Még az sem biztos, hogy tényleg az volt, akinek kiadta magát. Egyébként meg a legtöbb ilyen esetben csak kihasználásról van szó, vagy állampolgárságot akarnak, vagy lehúzni pénzzel. Még szerencse, hogy időben megjött az eszed, és nem mentél külföldre, hogy egy vadidegen karmai közé kerülj. Mondjuk azt sosem értettem, hogy miért jobbak a külföldiek, amikor itthon is sok normális embert lehetne találni...
2020. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az volt akinek kiadta magát..
2020. nov. 8. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én felteném a vesémet egy ilyen embertől.

Odautazni ? Kizárt !

Es a szexrabszolga szerepet sem rám találták ki.


Okosan döntöttél.

2020. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy meg kellett volna vele beszélnem a kételyeimet..
2020. nov. 8. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Biztos hogy nem. Külföldi, aki pár hetes netes csetelés után feleségül akar venni az mindig baromira bűzlik.
2020. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyenben részem. Ezek kamu profilok, hogy pénzzel húzzanak le. Egy idő után azt nyőgte volna be, hogy most azonnal, vagy ekkor és akkor odaköltözik hozzád, vagy vesz házat/ lakást, csak küldj neki pénzt, hogy el tudja intézni a papírokat . Később mikor a megjelölt időpontban kéne utaznia, akkor még küldj neki pénzt, mert kirabolták vagy fogságba ejtették és csak te tudsz rajta segíteni, ha kifizeted a rabul ejtőit.... Vagy most éppen temetésre kell a pénz vagy hasonló kifogások.


Sokan bedőlnek ennek és a hős szerelmes embernek, aki csaló, és házasságot ígér. Sokszor mutogatták már ezeket az eseteket a tvben.


Volt egy foszer, aki ugyan így járt. Halálosan szerelmes lett a"nőbe" , aki valójában egy férfi volt, és több milliót csalt ki az áldozatából. A végén már a háza is elment rá. Se nő, se pénz, se lakás nem volt. Csak az adósság maradt a csaló és a foszer naívsága és hülyesége miatt.


Ne is keresd többet. Örülj neki, hogy téged nem tudott lehúzni anyagilag!

2020. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem volt kamu a profilja, több képe is volt és képet is küldött magáról és arról is hogy mit dolgozik. Nem volt kamu egyáltalán.
2020. nov. 8. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet bűnöző, őrült, akármi. Ha nagyon nem hagy a dolog, akkor javasold neki, hogy webcamozzatok. Gyanús lesz, ha egyből kifogásokkal jön. Semmiképp ne utazz ki hozzá, ha kedves az életed. Semmiképp ne küldj neki pénzt. Komplett bűnszervezet épült ki magányos, szeretetre éhes nőkre specializálódva, akiket a legjobb esetben csak pénzzel húznak le.


Nagyon gyanús, hogy csetbeszélgetés után már szeret meg el akar venni. Aki ilyeneket mond, az nem csak neked mondja elhiheted, hanem a szomszéd lányt is elvenné meg szeretné. Én a helyedben nem pazarolnék erre időt meg energiát, mert még ha full tisztességes is a pasi kb 0 esélye van, hogy majd ideköltözik hozzád Magyarországra és papa mama gyerekek, csupaszív szeretet...

2020. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha reálisan nézed a dolgokat, akkor nem foglalkozol vele többet.

Ha meg nem hagy nyugodni a dolog, akkor úgy is újra felveszed vele a kapcsolatot, bárki bármit mond neked.


Személy szerint én úgy gondolom, hogy ne keresd fel újra.

2020. nov. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!