Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakított az elő találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított az elő találkozás után?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk. Interneten ismerkedtünk meg de annyira jó volt interneten keresztül hogy megbeszéltük összejövünk egy párt alkotunk. Barátaimnak családomnak is bejelentettem a nagy hirt.

Eljött az elő találkozás drága gumit is vettem (ezt ki fogom vele valahogy fizettetni) de nem lett semmi sőt azt mondta szakítani szeretne


2016. márc. 17. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem szakítás, hiszen még össze se jöttetek.

Elég naiv vagy, ha egy interneten kialakult "kapcsolatra" építesz bármit.

2016. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1. Összejöttünk, megbeszéltük facebookra is kitettük
2016. márc. 17. 11:01
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg 30 vagy?
2016. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ahogy ezt elolvasom, nem csoda, ha dobott. Örök lúzer vagy, csak neten sikerült beállítani magad másnak.


Volt már ilyen, képen másképp nézel ki, mint élőben, nálam is volt már ilyen. A pasi elfelejtette közölni, hogy amúgy a kép fél éve készült, azóta magára rántott 15 kg felesleget, vagy hogy nem éri el a 160 centit, erősen felfelé kerekített, illetve minden képen csukva volt a szája: ugyanis rohadnak a fogai, elől van neki talán négy, a többi hiányzik.


Drága gumit vettél?! Jajj te ki naiv, csak nem hitted, hogy első randin meg is tudod fektetni?! Ha ezt felvetetted, akkor lapát, akkor is, ha amúgy minden más stimmelt volna.


Nem hiszem, hogy ki fogja neked fizetni, sőt szerintem már mindenhol le is tiltott, az életben többé nem fogsz vele beszélni. :)

2016. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval. Ez nem szakítás.

Egyszer találkoztatok. Ez nem együtt járás!

Nem jöttél be neki.

A kisugárzás, a gesztusok, nagyon fontosak, és ezek csak személyesen jönnek át!

Nem tetszettél neki, ennyi, ez van.


Ki fogod vele fizettetni a gumit? :O 30 éves vagy? :O NA NEEEEEEEEEEEE..........

2016. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem működött a kémia...ilyen egyszerű a dolog.

Ezen teljesen felesleges megsértődni, mert ilyen gyakran előfordul, a következővel több szerencséd lesz!!!

38F

2016. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Drága gumit vettél?! Jajj te ki naiv, csak nem hitted, hogy első randin meg is tudod fektetni?! Ha ezt felvetetted, akkor lapát, akkor is, ha amúgy minden más stimmelt volna. "


Megbeszéltük hogy szexelünk egy jót



Jajj kémia hogyne működött volna éreztem biztos hogy ő is érezte. De már az interneten éreztük a kémiát

2016. márc. 17. 11:10
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is voltam már úgy, hogy neten teljesen lenyűgözött valaki, és megbeszéltük, hogy ebből VALÓSZÍNŰLEG kapcsolat lesz. Ennek megfelelően tervezgettünk a találkozóig.

Ezt úgy hívják: optimizmus. De akinek van egy kis esze, az tisztában van vele, hogy ez csak egy lehetőség, nem kötelező egyik félre nézve sem.

Az első találkozóig semmiképp, de még utána sem!

Az ismerkedési fázis éppen arról szól, hogy igyekszem alaposan kiismerni a másikat, különböző élethelyzetekben, és UTÁNA eldöntöm, hogy őt akarom, vagy sem.

Bármelyik fázisban bármelyik félnek joga van visszakozni.

Netes ismerkedésnél tipikusan ilyen a személyes találkozó. A fent említett esetben például neten minden stimmelt, de élőben abszolút nem volt meg a szikra, kimondottan taszított az illető kisugárzása. (Nem külsőre nem jött be, hanem a gesztusai, a metakommunikációja, a hangja, a mozdulatai taszítottak).


Az meg, hogy ki akarod fizettetni a gumit, a saját szánalmassági bizonyítványod. Ezzel gyakorlatilag elismered, hogy esélyed sincs mással elhasználni.

2016. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Volt már ilyen, képen másképp nézel ki, mint élőben, nálam is volt már ilyen. A pasi elfelejtette közölni, hogy amúgy a kép fél éve készült, azóta magára rántott 15 kg felesleget, vagy hogy nem éri el a 160 centit, erősen felfelé kerekített, illetve minden képen csukva volt a szája: ugyanis rohadnak a fogai, elől van neki talán négy, a többi hiányzik. "


Nagyon felszínes vagy

2016. márc. 17. 11:12
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Agyilag totálisan egy naiv kisgyereknek tűnsz, legalábbis amit eddig írtál magadról.


"Barátaimnak családomnak is bejelentettem a nagy hirt."

" drága gumit is vettem (ezt ki fogom vele valahogy fizettetni)"


Te olvasod magad? Nem sok nővel volt dolgod az életben és úgy általában nem nagyon értesz a nőkhöz, igaz?

2016. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!