Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem akart lefeküdni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akart lefeküdni velem a volt függőségi problémás fiúm, azóta szégyellem magam. Mi lehet ennek a "férfi oldala"? Mi lenne a megoldás számomra?

Figyelt kérdés
A volt párom férfi volt, alkoholproblémákkal. Nekem nem voltak függőségi gondjaim. Fizikailag szép vagyok, 22. Bár próbáltam analizálni a helyzetet, megbeszélni vele, magam rájönni, hogy mi volt a baj, valamiért úgy alakult, hogy nem akart velem lefeküdni. Az volt a fejemhez vágva, hogy ezt az egészet én erőltetem. Reggel az volt a baj, hogy reggel van, fel akar ébredni, de mire "pont jó lenne az időpont" addigra elindulok. Esténként természetesen más tevékenységeket priroizált, egyszer nem mentünk haza hamarabb, hogy összebújjhassunk. Mikor elváltunk egymástól vadul megcsókolt, de a kapcsolatunk alatt neki "másképp működik a szex". A kapcsolatunk elején volt szexuális életünk és nagyon jó volt, aztán nem tudom mi történt. Én kértem, hogy próbáljunk ki dolgokat, ő konstans elutasította. Arról beszélt, hogy a volt barátnőivel milyen jó volt a szex meg hogy voltak a dolgok. Amikor nekem ez rosszul esett, én voltam a féltékeny. Egyszer mondta, hogy mellettem önbizalomhiányosnak érzi magát, de valójában sosem akarta ezt jobban megbeszélni. Amikor én le akartam feküdni mással vagy csak elkezdtem vonzódni máshoz, arra nagyon kiakadt, hogy hűtlenség lenne a részemről. Nem csaltam meg, viszont kialakult bennem az az érzés, hogy visszataszító vagyok és nem fejezhetem ki az igényeimet. Szakítottam vele. Tudom, hogy végtelenül toxikus az egész, inkább lelki ketchup miatt írok, meg azért, hogy ha elvileg szeretett engem, miért történtek így a dolgok? Nagyon levitte az önbecsülésemet és azóta nem bírom, ha hozzámérnek. Csak nem értem, ha valaki szereti a másikat, akkor ez miért van így? Azon is gondolkodom, hogy csak feküdjek le valakivel, talán ez jót tenne?

máj. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy a piától nem állt fel neki? Nem tudom, csak kérdezem, én is nő vagyok, és nem volt még ilyen pasim...


Egy biztos; NEM veled van a baj! Max annyi hogy rosszul választottál, de ez bárkivel előfordulhat. Ne magadban keresd a hibát, es ne erőltesd a szexet. Persze ha találkozol vakakivel, aki beindit, akkor miert is ne, de csak azért hogy csináld, miközben nem vágyod, ne!

máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Attol meg lehetett volna szexelnie,mert nem allt fel. Kiverhetted volna neki,hasznalhattatok volna mupeniszt meg a kezet rajtad. Sokan elnek igy boldogsagban szerelemben.
máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

ez időrendben hogyan történt: "Amikor én le akartam feküdni mással vagy csak elkezdtem vonzódni máshoz, arra nagyon kiakadt, "


mert ha te ilyen barátság extrákkal nyitott kapcsolatban akartál lenni vele az okozhatja ezt sőt egy hős a csávó ha még akár 1 napot is együtt maradt veled ezúton a kijelentést után.


ha ez meg a végén volt miért nem dobtad ki mint macskák sz@rni? nem kell mondani semmit csak tedd lapátra és kész.


jó tanács a jövőre:


1. csak hasonló libidóval rendelkező pasid legyen.

2. nem beszélünk arról hogy az előző pasikkal mik voltak stb .... max már ha elég mély a kapcsolat.

3. nem ácsingózunk az ex útna

máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Úgy kezdtél vonzódni, illetve úgy akartál lefeküdni mással hogy közben vele voltál kapcsolatban?! Ettől mondjuk nemcsoda ha olyan önbizalomhiánya lett, hogy nem működött neki...
máj. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, három hónap nehézkes/szinte semmilyen szexuális élet után kezdtem el érezni dolgokat, más srácok iránt.
máj. 8. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Te miért szégyelled magad?
máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!