Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam és próbáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam és próbáltam ujrakezdeni vele, de ő nem akarja?

Figyelt kérdés
Szakítás után megmaradt a beszélő viszony, próbáltam jelezni neki h hiányzik stb de érdektelenséget látok rajta. Megiscsokoltam először nem akarta hagyni utána csókolóztunk de ez anyiba maradt tovabra se ir nekem vagy mond semmit h akkor mi legyen csak harit ugy csinal mintha megse tortent volna. De mikor megoleltem megcsokoltam bekemenyedett ott lent, ugygondoltam hatha nincs veszve semmi ha a. Testi reakcioja pozitiv volt. Szerintetek Kiabrandult? Vagy megtakarítás leckeztetni?

máj. 7. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottál, akkor hagyj neki békét!
máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*megakar leckeztetni? Elnézést az elirasert. Lehet ebből még valami?
máj. 7. 08:39
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez miért nem tini kategória? Durva belegondolni, hogy ilyen képességű felnőttek élnek közöttünk.
máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert rámásztál és felállt neki nem jelent semmit! Ő már ezt az egészet valószínűleg elengedte, és ennyi volt. Úgy gondolom helyesen cselekedett, ahogy ilyen helyzetben kell. Ha szakítottál vele, akkor tényleg hagyjál neki békén és ne erőszakosokodj! Nem mindenki hagyja, hogy játékszernek tekintsék! Nem mindíg kaphatod meg amit szeretnél, amikor kedved van rá! Majd legközelebb mással máshogy csinálod, és ha szereted nem szakítassz vele, mert ilyen következménye is lehet!
máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pf..ki a fenének kellene egy olyan partner, aki szakított már vele, most meg vissza akarja kapni? Gondoltad volna át jobban, egyebekben szórakozz anyukáddal...Nem szabad emberek érzelmeivel játszani, a bizalmat meg el is lehet felejteni ilyen szituban.
máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő dobott volna ki téged te sem akarnád újra kezdeni. Te dobtad ki,engedd el,hagyd békén. Keress magadnak mást. Nem is értem sok nő miért ilyen erőszakos. Én is nő vagyok,de én nem csinálnék ilyet az tuti.
máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen bura nőcskék miért gondolják, hogy ha szakítanak, akkor abból bármi olyan sülhet ki, aminek az a vége, hogy a másik mégis őket akarja? Hol itt a logika? Csak nem női magazinban olvastad?

Ha egyszer kidobott a másik, kaparhat utána, max farokba rántom, de biztos nem fogom tudni úgy szeretni, mint korábban. A bizalom törékeny! Tanuld meg a leckét és ne drámázz/játszmázz, mert az szánalmas!

máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!