Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez alapján esélyes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján esélyes, hogy felszedett valakit?

Figyelt kérdés
Három hónap után szakított velem a barátnőm pár hete. Azt tudni kell, hogy néha eljárt bulizni, általában mindennap hajnali 1-2 körül feküdt le, és reggel 10 körül kezdett dolgozni, de soha nem kelt korán, 7 előtt biztos nem. Ma viszont megnéztem, és hajnali fél 5-kor volt fent a viberén, azóta nem. Tudom, nem kéne néznem, és nem is szoktam, két hét után most néztem rá először nosztalgiából. A lényeg, hogy ilyenkor nem szokott fent lenni, munkaidőben meg délután igen, de most azóta nem volt. Jól sejthetem, hogy valószínű megismerkedett valakivel, akivel annyira jól sikerült az este, hogy még hajnalban is beszélgettek? Más magyarázatot nem tudok elképzelni, és tudom, hogy túl kéne lépnem és egy féltékeny ex vagyok, de kérlek a kérdésre válaszoljatok.
máj. 6. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok a kérdésre válaszolni mert nem ültem mellette kora reggel.
máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván van valakije
máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg lehet felébredt, mert pl. wc-re mebt,ránézett a telójára és elolvasta az üzeneteit.

Én is szoktam ilyet ha éjjel ki kell mennem és azt latom írt vki amíg aludtam. Választ már nem írok, de elolvasom majd szundi.


De lehet megismerkedett vkivel. Ami mivel szakítottatok tök normális dolog. Töröld viberről, a telókönyvedből stb. h ne is tudd nézegetni. Magadat mérgezed ezzel.

máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent, simán lehet, hogy nem tudott aludni, felkelt mert szomjas volt, esetleg zavarta, hogy füvet nyír a szomszéd, vagy csak valamit intéznie kellett ami indokolta a korán kelést.
máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb neked, ha tudod, hogy van vagy nincs új pasija? Úgysem tehetsz semmit ezügyben, meg jogod sincs hozzá.
máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!