Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyetlen szó nélkül eltűnni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen szó nélkül eltűnni egy ember életéből. Veled csináltak ilyet, vagy ti ghostoltatok magyarázat nélkül? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom, akik már "zártak le" úgy kapcsolatot, hogy minden előzmény nélkül eltűntek a másik életéből és erre soha nem adtak magyarázatot. Akár interneten ismerkedtetek, vagy élőben.


Szerintem sokkal rosszabb, minthogy azt mondta volna, hogy nem kellesz, vagy nem érdekelsz, ráadásul megaláz. Ha korrekt lett volna akkor megmondja a frankót, és megérdemelt volna annyit, hogy több hónapos ismeretség után elbúcsúzik, legalább annyit hogy viszlát. Hogy lehet hogy nem válaszolsz neki semmilyen formában? Hogy tudtál ennyire semmibe nézni valakit, szeretted őt valaha? Ha igen, miért bántottad így meg?



Legfőképp azok válaszát várom, akik elkövettek hasonlót.


ápr. 26. 20:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Engem is ghostolt az egyik exem, fel év kapcsolat után. Azóta is rosszul vagyok tőle, hogy ilyen emberhez volt közöm…aki tudta jól, éppen min megyek keresztül és annak ellenére képtelen volt elem állni és a szemembe mondani, hogy nem szeretné folytatni a kapcsolatot.

Majdnem 2 év volt elengedni azt a hihetetlen mennyiségű haragot.

ápr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

Én most vagyok egy ilyen szituban, de ezt akár kétoldalúnak is nézhetjük. Több éve ismerem, és hol együtt voltunk, hol külön, de mindig azt éreztem, hogy csak én teszek ezért a kapcsolatért, ő meg ha úgy gondolta, akkor az utolsó pillanatban is lemondta a több nappal korábban lebeszélt találkozót, nevetséges indokokra hivatkozva, de persze még ő volt megsértődve ha szóvá mertem tenni. Kedden itt volt nálam majdnem este 11-ig, másnap meg azt tapasztaltam, hogy nem keres, de még csak a Viberre se nézett rá egész nap, és ismerem már annyira, hogy ez semmi jót nem jelent. Másnap estefele azért ráírtam, tudtam, hogy dolgozik, de még mielőtt elköszöntem, írtam, hogy én nem hiányoznék senkinek...., és ő nem nyugtatott meg, hogy neki igen, csak elköszönt. Azóta nem kerestem, és ő sem írt. Azért a héten még rá-rá néztem a Viberre, de max napi 1-2 belépése volt.

Kembe Sorelnek láttam egy rövid videóját, ami nagyon megfogott, és már nem küzdök senkiért, ha így áll hozzám, így töröltem is a számát.

https://www.youtube.com/shorts/iUO2dz2EJh8

ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
#10-es. És nem lett vna egyszerűbb leülni megbeszélni vele? Van a te szubjektív valóságod és az övé. Lehet, ha leültél vna vele ezt átbeszélni, a vêgén még meg is lepődtél vna….
ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

Velem nagyon régen csináltak ilyet. Az ember nehezen teszi túl magát rajta, mert méltatlannak érzi, de aztán arra gondoltam, hogy a saját egészségemet nem tehetem tönkre azért, mert másban nincsen annyi tartás, hogy szemtől szemben tisztázzon dolgokat. Azóta sem találkoztam az illetővel, viszont közös ismerősök elbeszélése szerint időközben teljesen bekattant.

Úgyhogy utólag egyáltalán nem bántam meg, hogy ez történt, ennek így kellett lennie.

Gondolom, te is azért tetted ki ezt a kérdést, mert így jártál. Csak azt tudom javasolni, hogy ne keresd az illetőt. Ne is haragudj rá, kezeld semlegesen, hiszen ő saját definíciója alapján is csak egy "szellem", és nem szabad, hogy irányítsa az életedet és a gondolataidat. Ha szellem, akkor maradjon is a szellemvilágban.

ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Volt ilyen. ÉS borzasztó szerencsétlen helyzet volt. Szarul jöttem ki belőle. Egy nyáron ismertem meg, szezon munka alatt külföldön. Egyetemista voltam kellett a pénz nyáron. 1 hónapot töltötem kint, és amikor haza jöttem interneten és telefonon tartottuk a kapcsolatot. 95%-ban Ő keresett és Ő volt aki jobban oda meg vissza volt. Én természetesen tartózkodóbb voltam és elővigyázatosabb, pedig már első látásre szimpatikus volt. Szépen lassan azon kaptam magam hogy folyton Ő jár a fejemben és alig várom hogy keressen. És is kerestem párszor de inkább vártam hogy Ő keressen. Kíváncsi az érdeklődésének a fokára. Haza jött Ő is időközben, és fel is dobta hogy találkozzunk. Természetesen benne voltam. A kitűzött időpont előtt valahogy mindig eltűnt... nem jelentkezett, és ha írtam is neki fél szavakban válaszolt. Nem is hoztam fel, hogy akkor mi történt és még szeretne-e találkozni, mert napokig eltűnt, majd 3-4 napra rá újra keresett. Ez alkalom után eltűnt megint, és utoljára én kerestem. Nem válaszolt. Kérdeztem tőle hogy mi a problémája, amire csak ő annyit válaszolt hogy nincs problémája csak nem akar velem beszélni. Nem indokolta meg. Én meg letöröltem. Kegyetlenül megszenvedtem és mai napig nem értem hogy miért. 2 évig senkire sem tudtam még csak rá nézni sem. Akárhányszor eszembe jutott, el kellett menjek sírni egyet... nagyon megkedveltem. De soha többet nem kerestem és nem kerestem magyarázatot. Inkább félig beledöglöttem mint hogy méltatlan helyzetbe kergessem magam. 2 év után felkeresett és én elkültem őt a büdös f.ba. Őt...akiről pár évvel az előtt még azt hittem hogy ő lesz az életem értelme..💔
ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Voltam így, igen. Miután nem értette a "nem" szót. Hiába mondtam neki, hgoy hagyjon, csak azért is jött, nyomult, írt... úgyhogy ghosting, tiltás - és rendőrségi feljelentés lett a vége.
ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15%

Én csináltam hasonlót, de persze ennyire ge...n..yó nem tudtam lenni. Csak egyszerűen próbáltam nem reagalni többet s kommunikációs kísérleteire.

Akkor még bem is volt ghostingolas:-).

De akkor én előtte személyesen megmondtam, hogy hanyagoljuk egymast, utana le is irtam, de csak nyomult, csak irt naponta hogy vagyok, ereztem a nyomast, higy KELL reagalnom kulonben szamonker (volt hogy meg is tette), aztan besokalltam es eltuntem. nemitottam az uzeneteit...


Szóval, ha valaki nem veszi a finom utalasokat es amolyan nyomakodos szemelyiségű az "varatlanul" belefuthat ilyenbe. Meg persze vannak a konfliktuskerulo, lustaemberek akik eltunnek szo nelkul.

ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

Finom utalások mire, ez az amit senki nem ért csak te hiszed hogy más nem nyíltan kommunikál, mert magadból indulsz ki. Meg kell neki mondani hogy mi bajod, pl más a stílusotok, van amiben más dolgok érdekelnek most téged mint őt, nem értesz vele egyet pár dologban, pl ebben vagy abban, túl sok energia neked tartani a kapcsolatot pl távolság, rokonok, konfliktusok, pl zavar a számonkérés stb.

Kész leírod ezt tisztelettel, és utána nem reagálsz, de nem úgy hogy ghostolsz.

ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Erotikus társkeresőn amikor képcsere van, akkor sok esetben eltűnnek a pasik, mert dagi vagyok és így meglátják a meztelen képemet, megijednek. De van, aki nem ijed meg.
ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így, hogy szó nélkül eltűnt mint a kámfor. Szarul esett, de elfogadtam.
ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!