Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy unalomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy unalomból ráírtál volna az exedre? Csak az állóvíz felkavarása miatt.

Figyelt kérdés

Nevetséges vagy sem, szakítás óta nem ismerkedtem senkivel. Exemmel már 8 hónapja, hogy szétmentünk, és brutálisan csúnya volt a vége. Nem tudom, hogy utál-e, de egyre jobban azon gondolkodom, hogy nagyon unalmas most az életem, és felkeresném 😄 tüske bennem már nincs. (Hát kivéve ha előhozza megint belőlem 😄)


Tudom hogy kicsit toxikus hozzáállás.


Nincs konkrét célom, csak nagyon kíváncsi vagyok a reakciójára, hogy ennyi idő után mit érez ha látja a nevem, örök hari van, főellenség lettem vagy ellenkezőleg tudunk-e jó hangulatban nosztalgiázni... Vagy hogy egyáltalán mi van vele...


Nem mondom hogy meg fogom tenni, de normális ez? Nagyon ott ül a kisördög a vállamon. Vagy csak egy félrement sms... 😄

Ti voltatok így? Ha igen, megtettétek? És ha igen, milyen volt a reakció?


ápr. 24. 19:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára 12 évesen agyaltam ilyesmin, egy nagyon komoly 2 hetes szerelem után. 😂😂😂

De már akkor is beláttam, hogy jobb, ha nem alázom meg magam.

ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
10 Szerintem te süllyedhetnél el szégyenedben házisárkány, hogy te írogatsz a párod helyett, ha az exnek ha másnak, közöd nincs hozzá hogy ki miért szól hozzá, az ő dolga megoldani. Remélem lelép mellőled és választ egy normális nőt aki nem ilyen terror.
ápr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12 Nálad a pont.


Nem véletlenül vergődik ennyire. Azért milyen már amikor nap mint nap előjön valami galádsága, amit a háttérben művelt az exe nevében. Vérciki:DD

ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem, eszembe se jutna égetni magam, nekem van tartásom :/
ápr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Nálam fordítva volt és nem közvetlenül...exem tiltva volt és egy barátnője keresett meg a nevében amikor én már rég mással voltam. Számomra ez irritáló volt miután az összes esélyét eljatszotta és tudta jól hogy már mással vagyok,fogja azt tönkre akarja bszni a jelenlegi életem is..szánnivaló volt hogy nem tudott még hónapokkal később se továbblépni
ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
12,13-as titeket talán ignorált az exetek az ùj párja miatt?
ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

1


"Exekkel nem teszem magam" -- anyanyelvem lenni magyar, mondatot nem érteni? 😨

ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16 Nem, én még csak nem is ex voltam, hanem munkatárs, de lett egy ilyen hülyep. párja és onnantól minden volt, míg ki nem dobta a csajt. Olyanokat mesélt el se hittem volna, ha nem láttam volna én is miket levágott a csaj. Még a munkahelyen is ellenőrizte.
ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Simán ráírok bármelyikre, ha unatkozom. Ha ők is unatkoznak, akkor talizunK:)
ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Exem rámírt anno - a halál fszára küldtem el, és megmondtam neki, még egy ilyen feljelentem.


Lehet leszállni rólam.

ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!