Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem bírom ki, hogy ne írjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ki, hogy ne írjak?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem, azóta ugyanúgy taliztunk beszéltünk, tehát nem nagyon változott semmi. Az utóbbi 1 hétbe viszont én megkértem, hogy ne keressük egymást és meglátjuk, hogy tényleg hiányzik e a másik. Viszont én már nem bírom, nagyon írnék neki, nagyom beszélnék vele.. mit tegyek? Maradjak no contactba vele ? Vagy kérdezzem meg mizu van vele?

ápr. 24. 15:53
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De ezt nem tudja az ember megjátszani, tényleg amikor visszatért teljesen új ember volt… 1000% hogy visszatért belé a szerelem ezt érzi az ember..
ápr. 24. 16:18
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik olyasmi, hogy egy személybe kétszer-háromszor szerelembe ess! Olyan már igen, hogy magával és veled b@szik ki. Vagy csak veled mert átvág mint a pinty.
ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem valós jelenség, hogy egy emberbe többször szerelmes légy, lehetetlen.


Inkább saját magának hazudik, neked hazudik, vagy nemhelyes.

ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tessék hasonló kérdés és valószínű, hogy valamilyen mentális betegséggel küszköd, illetve téged csap be te pedig engeded neki mert hiszékeny vagy, az önértékelésed nincs rendben. (Esetleg te is mentális eset vagy:/)

ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Akkor eddig tévedésben éltem nem egyszer nem kétszer. Az egyik ilyen szakítása után a szemembe ordította, hogy már nem szerelmes és hagyjam békén, én aznap kárt tettem magamba, mentők vittek. Nem írt utána, hogy mi van velem, csak hetekkel később, hogy megbánta és szeret engem..
ápr. 24. 16:28
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem írt utána, hogy mi van velem, csak hetekkel később, hogy megbánta és szeret engem..


Nyilván hirtelen újra szeretett. Aha. MIkor már rég nem szexelt. Mikor úgy volt, hogy esetleg haldokolsz, akkor pont nem érdekelted.

ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
#14 érdekes, hasonló a mi esetünk is. Volt egy időszak, amikor mással beszélgetett, és szerelmet vallott neki, de megbocsájtottam neki, mivel láttam rajta, hogy tényleg szeret és megbánta. Illetve az én hibám volt mert elmondása szerint, akkor nem bántam vele megfelelően, szóval miattam szeretett bele másba. Másik eset amikor cserben hagyott az volt, amikor államvizsgára készültem, illetve a szakdolgozatomat írtam. Nem volt annyi időm rá ezért szakított.. akkor nagy pofon volt ez. Most igazából csalódott bennem, mivel nem álltam ki mellette egy dologban a családja ellen, nagyon csúnyán beszélt mindenkivel… sajnos nem tudtam odamenni hozzá abba a helyzetbe megvigasztalni, tudom, hogy nem vagyok tökéletes pár én se…
ápr. 24. 16:32
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát mégiscsak érvényes amit írtam zárójelben, te (is) mentális eset vagy. Teszed magad vele ahelyett, hogy pszichológushoz járnál és magadon dolgoznál. Sajna vannak ilyen labilisak mint te...
ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ő szakított. Vedd komolyan. Vége.

Gyerek még, vagy mit gondol, hányszor gondolhatja meg magát, és hányszor ugráltathat még?

ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#15 Atya êg, be kéne zárni az ilyet valahova...
ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!