Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miben jobb ő, mint én? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben jobb ő, mint én? Miért lettem lecserélve?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, akivel együtt voltam pár hónapot. Nagyon szenvedélyes volt a kapcsolatunk, úgy éreztem nekem ő az igazi, soha egy hangos szó nem volt köztünk. Azt hittem kötődik hozzám ő is, kimondta többször, hogy szeret. Szexuálisan szintén teljesen összeillettünk, azt mondta nagyon élvezi velem az együttléteket, és hogy gyönyörű nőnek talál. Egyszóval tökéletesnek éreztem vele mindent. A bajok ott kezdődtek, hogy ő külföldre tervezett költözni már megismerkedésünk előtt is, ami nekem több okból kifolyólag sem jöhetett szóba. Ennek ellenére bíztam benne, hogy idővel talán valamit kitalálunk, ha kitartunk egymás mellett, ugyanis én ennyire ragaszkodtam hozzá, hogy akár távkapcsolatba is belementem volna vele. Ő nem akarta távkapcsolatot, megértettem az álláspontját. Még el sem költözött Magyarországról már szakított velem, arra fogva a szakítást, hogy neki egy barátnő most nem fér bele az életébe és idejébe (tényleg rengeteg időt töltöttünk együtt), mivel költözik el az országból és arra kell fókuszálnia, rengeteg elintéznivaló stb, valamint nem akar még közelebb kerülni hozzám érzelmileg, mert annál fájdalmasabb lesz a búcsú. Azt többször kihangsúlyozva, hogy velem tényleg semmi problémája nincs, semmi rosszat nem tud rám mondani, nagyszerű embernek tart, szimplán neki most egy barátnő nem fér bele a jelenlegi helyzetébe. Egy világ dőlt össze bennem, egyértelmű volt, hogy nekem ő sokkal, de sokkal többet jelentett, mint én neki. Elfogadtam a döntését, nem kerestem. Teltek múltak a hónapok, ő még ekkor is itt volt Magyarországon, egy véletlenszerű találkozás miatt újra felvette velem a kapcsolatot. Elkezdtünk beszélgetni, majd idővel kiderült, hogy neki új “barátnője” van (akit nem vállal fel), mert vele is ugyanaz a helyzet áll fenn, mint ami anno velem. Költözik el az országból, távkapcsolatot nem akar stb, szokásos lemez. Ez nekem egy újabb pofán rúgás volt. Itt derült ki számomra, hogy ő ezek szerint valakit akart maga mellé, csak nem engem, de közben meg ezzel a lánnyal is csak szórakozik. Nekem mondta, hogy nincsenek is hivatalosan együtt és szándékában sem áll vele összejönni, mert érzelmileg védeni akarja magát a csalódástól, ha elköltözik. Nálam közben bepróbálkozott, meg akart csókolni, de nem hagytam neki, már csak az új lányra való tekintettel sem. Ennek ellenére felmerült bennem a kérdés, hogy ha ő nem akart barátnőt Magyarországon, akkor miért lettem mégis lecserélve valaki másra? Vagy lehetséges, hogy ő senkit sem vesz komolyan, és csak szórakozik, meg felelőtlenül csajozik, ahogy a kedve tartja? Azt kell még róla tudni, hogy ő sajnos hatalmas csajozó, rengeteg nővel volt már viszonya, hosszabb-rövidebb kalandja, kapcsolata.

Kérlek adjatok valamilyen tanácsot, kívülálló vélemények érdekelnek, mert eléggé magam alatt vagyok és nem látok tisztán.☹️



ápr. 12. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha tudtad, hogy nőcsábász, akkor mégis mire számítottál, hogy te leszel a kivétel akit majd komolyan vesz? Aki érzéseket csihol egy érzéketlen emberbe?

Ha már bele megy az ember, akkor az könnyű szórakozásnak tekinti, nem tovább gondolni. Hány éves vagy?

ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van szinte mindenben, egyet kivéve. A költözés biztosan nem kamu, mert ismerem a barátait, akiknek szintén ezt hangoztatta már egy jó ideje, valamint már a dátum is fixálva van, hogy mikor költözik. Nem mintha ez bármit is javítana a siralmas helyzeten. És igen, biztosan nem szeretett engem soha, ugyanis szakítás után 2 hónappal már össze is jött az új “barátnőjével”, akit szintén nem szerethet, mivel nekem írogat közben, hív át magához, mozdul rám. Egy biztos, én befejeztem vele, de attól még fáj ez az egész szituáció, teljesen összetörte a szívem. Ez az ára annak, hogy naív voltam, és azt hittem hogy egy köztudottan fuckboy majd miattam megváltozik.:) Életreszóló lecke volt. Eddig ilyenbe nem futottam be, mert csak normális férfiakkal voltam párkapcsolatban.
ápr. 12. 18:52
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Bogarka, a pasi nem akar sehova menni, csak probléma nélkül váltogatni a noit X havonta. Ezt tette veled, és most az új nővel is, de nyugi, jönni fog a következő is a sorban.
ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

És mikor, hová megy? A nyáron? Ahh, mindegy tényleg. Az a lényeg, hogy minden nőt átvág. Azt mondja, hogy szerelmes beléjük holott csak tudja mitől döglenek a legyek. Amúgy valahol vicces az egész történet. Azt hitted, hogy majd miattad megváltozik ugyanúgy mint az elődjeid és utódaid is.

Nagyon ügyes. Egykettőre gerincre vágja a lányokat és csak annyit mondogat, hogy szereti őket.

ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
#14, ennél nagyobb cheat is van: elveszlek 🤫😉
ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

#15:


Tudom, hogy vannak. De akkor is valamilyen téren vicces az egész. Nem valami sokat tesz az egészbe, pár kedves szó aztán megmondja, hogy külföldre költözik és mégis vele vannak a nők.

ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kapj már a fejedhez!!! Ne az álomban ringasd magad, hanem azt hidd el amit látsz! Bocs, de miért nem akarsz hinni a józanabbik eszednek???

Egy angol mondás szerint a guruló kő nem gyűjti össze a mohát. A fickó is ilyen, gurul össze-vissza, de csak nagyon felszínesen kötődik bárkihez is. Nem fog megváltozni, s te sem tudod (hacsak nem vagy képzett pszichológus, de gondolom nem vagy az). Nagyon beszédesek a tettei: még mindig itthon van, egyből új kapcsolatba kezdett, sőt mi több mellőle még vissza akar hozzád menni 1-2-őt búbolni. Ebből nem tudod levonni a konzekvenciát?

ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#14 2 hét múlva költözik Ázsiába, de ebbe részletesebben most nem akarok belemenni. 2 hét múlva úgyis kiderül, hogy megy-e, de ilyet nem valószínű, hogy bekamuzna, mivel instán úgyis látni fogom, ahogy az összes többi ismerőse is.
ápr. 13. 15:19
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezért tartott egyébként ennyi ideig megszervezni a költözést, mert Európán kívüli ország, és sok dolgot el kellett intéznie a vízum mellett (állítása szerint).
ápr. 13. 15:20
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
És változtat azon, hogy kihasznált? Azt hazudta, hogy szerelmes beléd és mégis szakított veled? Most mást használ ki, de mégis összefeküdne veled? Nem látod, hogy egy kamuzós féreg? Téged miért érdekel hogy lecserélt amikor egy szemétláda?
ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!